KimbinoKimbino
Office Shoes
3/5

Office Shoes leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA
REKLAMA

Office Shoes leták

3/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Office Shoes. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. V obchode Office Shoes nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Office Shoes pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 01.07.2021? Pozrite sa tu! Výhodnými cenami vás možno prekvapia aj obchody ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon.

Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu officeshoesonline.sk.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu Office Shoes. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mliekomaslosyrkávapivoparadajkyšunkajogurt
Kimbino
Zavrieť
Office Shoes
    Office Shoes