Kimbino
Kimbino

Robel obuv a topánky 01.12.2022 - 31.12.2022 - Robel letáky a akcie

REKLAMA
Robel
REKLAMA

Robel leták

Informácie o najnovších ponukách v Robel

3/5
Actual brochure

Túžite sa obuť kvalitne, na druhej strane ale aj výhodne? Robel Shoes & Accessories je predajca, ktorý vie, že krása, zdravie a štýl v obuvi majú svoju cenu. Napriek tomu vie zákazníkovi priniesť najlepší sortiment sezóny za ceny, ktoré sú viac ako príjemné. Akciové modely si môžete pozrieť online na našej webovej stránke, alebo vybrať v e-shope, ako aj v sieti predajní po celom Slovensku. Najnovšia ponuka zliav platí od 01.12.2022 - 31.12.2022.

Robel Shoes & Accessories na každú sezónu

Aktivujte si „sledovanie obchodu“ a Newsletter, aby ste informácie o zľavách dostávali z prvej ruky. Výpredaj sa netýka len skladových zásob, v Robel Shoes & Accessories Vás prekvapia aj dostupné kvalitné novinky Vašich obľúbených značiek Tamaris, Bugatti, Högl, Rieker a ďalších. Pozrite si aktuálnu ponuku v letáku alebo si nájdite obuv svojho srdca v podobe ponuky týždňa (mesiaca) v spomínanom e-shope. Kimbino Vám zľavy Robel Shoes & Accessories predstaví tiež!

Nakúpte tu prekrásne čižmy, praktické členkové topánky, pohodlné tenisky, šarmantné lodičky alebo vychytené modely poltopánok, šľapiek či sandálov. Vyberiete si, či je leto alebo zima. Vždy so zárukou toho najlepšieho, čo obuvnícky trh a sortiment doplnkov v tom ktorom ročnom období prinášajú.

Informácie o obchode Robel

Shop

Sme slovenská rodinná firma z tradičného obuvníckeho mesta Partizánske. Našim zákazníkom už viac než 25 rokov ponúkame krásnu, zdravú a štýlovú obuv, či módne doplnky. Naše poslanie je byť, čo najbližšie k našim zákazníkom, preto máme viac ako 30 predajní po celom Slovensku. Kráčame s dobou a v roku 2016 sme založili aj e-shop robel.sk , aby sme tak úspešne prepojili offline svet s tým online.

Naše zdravie začína v nohách. Topánky sú nielen o kráse, ale zároveň dotvárajú našu identitu. V ROBEL shoes & accessories zdôrazňujeme práve dôležitosť správneho výberu topánky. Preto je náš sortiment zameraný na kvalitnú zdravú obuv, ktorá je okrem iného aj štýlová. Topánka je jednoducho základom zdravej nohy a tomu prispôsobujeme aj našu profesionálnu obsluhu a poradenstvo pri predaji.

Sledujeme súčasné trendy a starostlivo vyberáme z tisícov rôznych modelov dámskej a pánskej obuvi od renomovaných výrobcov, tak aby boli splnené požiadavky našich zákazníkov. Spolupracujeme s tými najlepšími značkami, aby naši zákazníci mali vždy možnosť kúpiť si módny hit či nadčasovú klasiku, ktorá s nimi zvládne náročnosť bežných dní. Vhodnou obuvou totiž dokážeme docieliť zázraky - podčiarknuť svoj celkový vzhľad, osobnosť. Dobrý styling začína predsa od nôh.

V našich predajniach, ktoré nájdete napríklad v mestách Prešov, Nitra, Žilina, Košice, Partizánske a Liptovský Mikuláš, ako aj na našom e-shope, nájdete štýl, kvalitu, komfort a funkčnosť v tom správnom pomere a jedinečných prevedeniach.

Nerobíme, čomu neveríme, nepredávame, čo nemáme odskúšané, robíme veci, ktoré nám dávaju zmysel, dôverujeme sebe aj našim zamestnancom. Motivuje nás spokojný zákazník a sme šťastní, keď to celé funguje.

Naším mottom je naše poslanie - Dokonalosť k Tvojim nohám

Sortiment obchodu Robel

Assortment

Robel Shoes & Accessories napĺňa svoju víziu kvalitnej a štýlovej obuvi. Vsádza na overené značky, v ktorých ako naša zákazníčka či zákazník nájdete to najlepšie pre svoj komfort. Výberom kvalitných produktov a materiálov dostáva Váš šatník tú správnu módnu bodku v podobe pohodlných a udržateľných topánok.

V predajniach Robel ako aj v e-shope www.robel.sk nájdete desiatky výrobcov, ponuku toho najlepšieho na európskom či svetovom trhu. Stačí spomenúť mená ako Tamaris, Rieker, Gabor, Sk echers, Tommy Hilfiger, Bugatti, Gant...

Komu by to pre výber nestačilo, odporúčame aj Högl, Regarde le Ciel, Josef Seibel, Ara, Calvin Klein. Vybrať si môžete predovšetkým kvalitnú koženú obuv, ktorá sa hodí tak na formálne ako aj voľnočasové aktivity. Obujte sa u nás do práce, do školy či na výlet s rodinou. Užívajte si komfortné dni vo svojich teniskách, poltopánkach, lodičkách, čižmách alebo v dokonalých letných sandáloch. V Robel Shoes & Accessories si Vás získa aj osobné poradenstvo, naše predavačky sú vyškolené a pripravené nájsť Vám presne to, čo hľadáte.

Ku každému outfitu nájdete u nás aj doplnky, ktoré Vás vyjadria: Kabelky na každú príležitosť, peňaženky, kľúčen ky, galantériu, ponožky, pančušky. Keď fučí a sneží, čiapky a šále máme, keď prší, dáždniky Vám prinesieme. Máme dámsky aj pánsky sortiment, ktorý Vás príjemne prekvapí.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA