Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Adidas
3/5

Adidas leták od 01.04.2024 + ponuka na budúci týždeň

Adidas leták

Adidas leták poteší nielen milovníkov športu

3/5
Actual brochure

Športové oblečenie od Adidas je pre mnohých synonymom kvality a módneho štýlu. Nie je preto žiadnych prekvapením, že obchod Adidas patrí medzi najobľúbenejšie obchody s ponukou športového oblečenia. Zákazníci Adidas sa navyše môžu tešiť aj na pravidelné akcie a výpredaje. Katalóg Adidas vyberá zaujímavé ponuky z aktuálnej kolekcie športového oblečenia a obuvi. Nájdete v ňom množstvo inšpirácie a aj Adidas výpredaj. Aktuálny Adidas katalóg, platný od 01.04.2024, si môžete pozrieť tu.

Nový Adidas katalóg vychádza minimálne raz za mesiac. Tešiť sa na novinky od obchodu tak môžete pravidelne. Sledujte s nami Adidas online a nenechajte si viac ujsť žiadnu z nich. Najnovšie Adidas katalóg s názvom Adidas For Women je jasným dôkazom, že by to bola škoda.

Adidas – ako sa stali legendárne 3 pásiky sú synonymom nemeckej kvality

Shop

Legendárna značka športového oblečenia Adidas bola založená v Nemecku v 20. storočí. Úplne prvé topánky Adidas vznikli ešte v roku 1920, no názov Adidas dostala značka až o niekoľko desiatok rokov neskôr. Známe tri prúžky, ktoré sú neodmysliteľným symbolom značky Adidas, používa spoločnosť od roku 1951. Od 70-tych rokov 20. storočia sa zakladatelia spoločnosti Dasserovci stiahli z jej vedenia a spoločnosť pokračuje ďalej pod francúzskym vedením.

Hlavná centrála spoločnosti dodnes sídli v Nemecku, pričom spoločnosť má svoje pobočky vo vyše 100 svetových krajinách. Nakupovať športové oblečenie a obuv značky Adidas môžete prostredníctvom e-shopu, autorizovaných predajní aj predajných partnerov. U nás môžete navštíviť predajňu Adidas v meste Bratislava, Košice, Nitra, Prešov, Trnava a Žilina.

Kompletnú predajnú sieť aj otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej webovej stránke spoločnosti adidas.sk.

Výber športového oblečenia a obuvi v katalógu Adidas je naozaj pestrý. Napriek tomu ste si z neho nevybrali? Skúste pozrieť ponuku letákov ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Športové oblečenie a obuv v Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC vás možno oslovia viac.

Sortiment Adidas

Assortment

Sortiment obchodov a e-shopu Adidas tvorí športové oblečenie ako sú legíny, tričká, šortky, mikiny, tepláky a obuv určená na voľný čas aj vybrané druhy športov. Spoločnosť Adidas je známa aj tvorbou špeciálnych kolekcií športového oblečenia. Pravidelne sa tak môžete tešiť na špeciálne módne kolekcie vytvorené v spolupráci so známymi osobnosťami aj nezabudnuteľné modely športovej obuvi. Známymi modelmi obuvi z dielne Adidas sú napríklad tenisky Superstar, Orion, Gazelle, Allround, Malibu a Samba.

Portfólio Adidas tvorí viacero podznačiek, ktoré sa špecializujú na ponuku sortimentu z určitej oblasti: Adidas Sport Performance (športová obuv a oblečenie), Adidas Sport Heritage (retro, lifestylová značka), Adidas Sport Style ( športová móda pod vedením módneho návrhára Yohji Yamamota), Reebok International Ltd. (športová obuv a oblečenie), TaylorMade (golfové palice a príslušenstvo), Adidas Golf (golfová obuv a oblečenie), Maxfii (golfové loptičky a príslušenstvo).

Vďaka pravidelným Adidas výpredajom a Adidas outletu si môže dopriať kvalitné športové oblečenie a obuv od tejto značky takmer každý. Našli ste si aj vy v najnovšom katalógu Adidas Adidas For Women svojho favorita? 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Vyhľadávanie
Kimbino
Adidas

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.