Adidas
3/5

Adidas leták od 01.09.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Adidas leták

Adidas leták poteší nielen milovníkov športu

3/5
Actual brochure

Športové oblečenie od Adidas je pre mnohých synonymom kvality a módneho štýlu. Nie je preto žiadnych prekvapením, že obchod Adidas patrí medzi najobľúbenejšie obchody s ponukou športového oblečenia. Zákazníci Adidas sa navyše môžu tešiť aj na pravidelné akcie a výpredaje. Katalóg Adidas vyberá zaujímavé ponuky z aktuálnej kolekcie športového oblečenia a obuvi. Nájdete v ňom množstvo inšpirácie a aj Adidas výpredaj. Aktuálny Adidas katalóg, platný od 01.09.2022, si môžete pozrieť tu.

Nový Adidas katalóg vychádza minimálne raz za mesiac. Tešiť sa na novinky od obchodu tak môžete pravidelne. Sledujte s nami Adidas online a nenechajte si viac ujsť žiadnu z nich. Najnovšie Adidas katalóg s názvom Adidas - Aktuálna ponuka je jasným dôkazom, že by to bola škoda.

Adidas – ako sa stali legendárne 3 pásiky sú synonymom nemeckej kvality

Shop

Legendárna značka športového oblečenia Adidas bola založená v Nemecku v 20. storočí. Úplne prvé topánky Adidas vznikli ešte v roku 1920, no názov Adidas dostala značka až o niekoľko desiatok rokov neskôr. Známe tri prúžky, ktoré sú neodmysliteľným symbolom značky Adidas, používa spoločnosť od roku 1951. Od 70-tych rokov 20. storočia sa zakladatelia spoločnosti Dasserovci stiahli z jej vedenia a spoločnosť pokračuje ďalej pod francúzskym vedením.

Hlavná centrála spoločnosti dodnes sídli v Nemecku, pričom spoločnosť má svoje pobočky vo vyše 100 svetových krajinách. Nakupovať športové oblečenie a obuv značky Adidas môžete prostredníctvom e-shopu, autorizovaných predajní aj predajných partnerov. U nás môžete navštíviť predajňu Adidas v meste Bratislava, Košice, Nitra, Prešov, Trnava a Žilina.

Kompletnú predajnú sieť aj otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej webovej stránke spoločnosti www.adidas.sk.

Výber športového oblečenia a obuvi v katalógu Adidas je naozaj pestrý. Napriek tomu ste si z neho nevybrali? Skúste pozrieť ponuku letákov ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Športové oblečenie a obuv v ABOUT YOU, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CANIS, CCC a Decathlon vás možno oslovia viac.

Sortiment Adidas

Assortment

Sortiment obchodov a e-shopu Adidas tvorí športové oblečenie ako sú legíny, tričká, šortky, mikiny, tepláky a obuv určená na voľný čas aj vybrané druhy športov. Spoločnosť Adidas je známa aj tvorbou špeciálnych kolekcií športového oblečenia. Pravidelne sa tak môžete tešiť na špeciálne módne kolekcie vytvorené v spolupráci so známymi osobnosťami aj nezabudnuteľné modely športovej obuvi. Známymi modelmi obuvi z dielne Adidas sú napríklad tenisky Superstar, Orion, Gazelle, Allround, Malibu a Samba.

Portfólio Adidas tvorí viacero podznačiek, ktoré sa špecializujú na ponuku sortimentu z určitej oblasti: Adidas Sport Performance (športová obuv a oblečenie), Adidas Sport Heritage (retro, lifestylová značka), Adidas Sport Style ( športová móda pod vedením módneho návrhára Yohji Yamamota), Reebok International Ltd. (športová obuv a oblečenie), TaylorMade (golfové palice a príslušenstvo), Adidas Golf (golfová obuv a oblečenie), Maxfii (golfové loptičky a príslušenstvo).

Vďaka pravidelným Adidas výpredajom a Adidas outletu si môže dopriať kvalitné športové oblečenie a obuv od tejto značky takmer každý. Našli ste si aj vy v najnovšom katalógu Adidas Adidas - Aktuálna ponuka svojho favorita? 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Adidas
Adidas