Aktuálna ponuka - Detské izby - náhľad letáku obchodu Daza platný od 09.07.2018
Aktuálna ponuka - náhľad letáku obchodu Daza platný od 22.05.2018
Výpredaj - náhľad letáku obchodu Daza platný od 15.03.2018
Kto by nepoznal obchod Daza! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Daza typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Daza pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 17.07.2019 nájdete tu. Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona, Elpo nábytok.

Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu daza.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Daza kdekoľvek ste. Papierové letáky sú na jednej strane nepohodlné a na druhej strane zaťažujú životné prostredie. Preto oceňujeme, že si novinky ponúkané obchodom Daza hľadáte online.

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Keď sa prihlásite k odberu noviniek alebo si stiahnete našu aplikáciu Kimbino, nezmeškáte už žiadnu akciu v obchode Daza, pretože o ponukách obchodu Daza budete mať vždy jednoduchý a rýchly prehľad.