Kimbino
Kimbino
Daza
3/5

Daza BLACK FRIDAY 2023 nábytok | katalóg, leták

REKLAMA
REKLAMA

Daza leták

Daza leták – bohatá ponuka nábytku za výhodné ceny

3/5
Actual brochure

Kto by nepoznal obchod Daza. Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Daza typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Daza pravidelne. Aktuálnu ponuku Daza letáku, platnú od 23.11.2023 nájdete tu.

Daza letáky vychádzajú nepravidelne a mať v nich dokonalý prehľad dá celkom zabrať. Ale nie je to nemožné. Sledujte s nami ponuku Daza letákov online a nenechajte si ujsť už žiadnu akciu nábytku Daza. Okrem letákov vydáva Daza katalóg. S nami ich budete mať pekne pohromade. Najnovší Daza leták Daza leták ste už čítali?

Daza – ponúka nábytok za najnižšie ceny už takmer 30 rokov

Shop

Nábytok Daza vznikol v roku 1991 a už chvíľu po svojom vzniku sa zaradil medzi hlavných hráčov na slovenskom trhu s nábytkom. Predajnú sieť spoločnosti tvoria na Slovensku 4 predajne v mestách Ružomberok, Žilina, Námestovo, Dolný Kubín. Okrem nákupu v kamennej predajni môže na nákup Daza nábytku využiť aj e-shop.
Nakupovať prostredníctvom e-shopu alebo si overiť otváracie hodiny jednotlivých predajní môžete na oficiálnej webovej stránke predajcu daza.sk.

Daza nábytok ponúka kvalitný nábytok za výhodné ceny. Napriek tomu nemusí ponuka Daza letáku sadnúť každému. Patríte medzi nich aj vy? Skúste sa pozrieť na ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka nábytku od JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Tupperware bude možno viac podľa vašej chuti.

Sortiment Daza

Assortment

V ponuke kamenných predajní a e-shopu Daza nábytku nájdete bohaté zastúpenie obývacích izieb, nábytku do detskej izby, spálne, kuchyne či predsiene. Daza postele patria medzi jedny z najobľúbenejších postelí na našom trhu. Okrem kvalitného nábytku sa Daza zameriava aj na predaj doplnkov, takže svoj dom si môžete kompletne zariadiť vďaka návšteve jednej predajne.

Neveríte? Najnovší Daza leták Daza leták váš názor rýchlo zmení.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

Daza BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu Daza. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom Daza letáku!
Najnovší leták s názvom Daza leták je platný od 23.11.2023 - 23.12.2023. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode Daza. V kategórii Bývanie, nábytok, záhrada nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.