Hodnotenie 2/5

REKLAMA
O obchode PetCenter počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu PetCenter a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. PetCenter neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 01.11.2018 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad 1day, Alibaba, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop Plus, Auto Kelly, BENU Lekáreň, Dr. Max, Dráčik, Fotolab?

Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.petcenter.sk.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s Vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu PetCenter. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu PetCenter online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!