Kimbino
Kimbino
REKLAMA

PetCenter leták od 06.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

PetCenter

PetCenter leták

Leták Petcenter vyberá najlepšie ponuky pre vašich domácich miláčikov

3/5
Actual brochure

O obchode PetCenter počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu PetCenter a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. PetCenter neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom letáku PetCenter platnom od 06.07.2024 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové letáky  PetCenter vychádzajú nepravidelne. Mať stále dokonalý prehľad o PetCenter akciách  sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte  PetCenter online a už vám neutečie žiadna výhodná ponuka. Najnovší PetCenter leták ste už čítali?

PetCenter – najväčšia sieť chovateľských potrieb v SR a ČR

Shop

Spoločnosť PetCenter je slovenská firma, ktorá vznikla v roku 2009 v Bratislave. Už od svojho vzniku sa spoločnosť neustále rozrastá a postupne napreduje. Predajnú sieť PetCenter dnes tvorí 130 predajní naprieč Slovenskou a Českou republikou. Nakupovať v predajniach PetCenter môžete v nasledujúcich mestách  Bratislava, Banská Bystrica, Prešov, Rimavská Sobota, Topoľčany a Malacky.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu petcenter.sk.

Leták PetCenter ponúka široký výber chovateľských potrieb. Napriek tomu ste v ňom nenašli to pravé pre vášho domáceho miláčika? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, Andrea Shop, BENU Lekáreň a ALLTOYS. Ponuka v Ostatné budete pre vás možno zaujímavejšia.

Sortiment PetCenter

Assortment

Ponuku predajní PetCeter tvoria chovateľské potreby pre psov, mačky, hlodavce, vtáky a akvaristické a teraristické pomôcky. Či už hľadáte nový obojok, granule, rastliny do akvária, podstielku pre mačku alebo klietku pre kanárika, odborníci z PetCenter vám pomôžu zabezpečiť ten najvyšší komfort, aký sa len môže vášmu miláčikovi dostať.

A vďaka pravidelným zľavám a akciám PetCenter ešte aj ušetríte. Presvedčte sa sami v PetCenter letáku. Nezabudnite sledovať PetCenter online. Len tak máte istotu, že o všetkých novinkách budete vedieť medzi prvými. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA