PetCenter
5/5

PetCenter Banská Bystrica leták od 01.09.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

PetCenter Banská Bystrica leták

5/5
Actual brochure
O obchode PetCenter počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu PetCenter a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. PetCenter neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 01.09.2022, prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad Super Zoo, Zoohit?

Váhate, kam sa vybrať na nákupy? Pobočky obchodu PetCenter nájdete vo viacerých mestách, napríklad v Bratislava, Banská Bystrica, Prešov, Rimavská Sobota, Topoľčany. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.petcenter.sk.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu PetCenter.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky PetCenter v meste Banská Bystrica

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Ďalšie reťazce z kategórie Domáce zvieratá

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
PetCenter
PetCenter