Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Turancar leták od 13.02.2024 + ponuka na budúci týždeň

Turancar

Turancar leták

Katalóg Turancar vás zoberie za exotikou aj poznaním

3/5
Actual brochure

Cestovná kancelária Turancar ponúka dovolenky a poznávacie zájazdy. Okrem širokej ponuky a výhodných cien sa pravidelne môžete tešiť aj na rôzne Turancar akcie. Originálna je napríklad zľava pre novomanželov. Dovolenku Turancar si môžete kúpiť veľmi výhodne. Stačí s nami pravidelne sledovať Turancar online, aby vám už neušla žiadna špeciálna akcia. Akú akciovú ponuku si pripravil Turancar od 13.02.2024? To si môžete pozrieť tu.

Turancar - odborník nielen na autobusové zájazdy

Shop

Nitrianska cestovná kancelária Turancar pôsobí na našom trhu od roku 1992. Turancar je súčasťou skupiny VILIAM TURAN – Turancar. Spočiatku ponúkal Turancar len zájazdy s autobusovou alebo individuálnou dopravou, odtiaľ pochádza aj názov Turancar, no neskôr rozšírila cestovná kancelária svoju ponuku aj o letecké zájazdy. Riadnym členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr je Turancar od roku 1998.

Vybrať si Turancar dovolenku môžete v jednej z 13 pobočiek cestovnej kancelárie, napríklad v mestách . Kompletnú predajnú sieť Turancar, aktuálne otváracie hodiny cestovných kancelárií aj všetky dôležité informácie o nákupe, nájdete na oficiálnej webovej stránke cestovnej kancelárie turancar.sk.

Ponuku Turancar tvorí množstvo zájazdov do celého sveta. Napriek tomu ste si z nich nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Cestovanie. Ponuka zájazdov od Satur, Kartago tours, TIP travel a Invia vás možno zaujme viac.

Sortiment Turancar

Assortment

V ponuke cestovnej kancelárie Turancar nájdete autobusové a letecké zájazdy do mnohých svetových destinácií. Vo všetkých destináciách máte na výber rôzne možnosti ubytovania a stravovania. Medzi najobľúbenejšie letecké zájazdy z ponuky Turancar patria destinácie ako Grécko, Albánsko, Cyprus, Egypt, Bulharsko, Španielsko či Taliansko.

Okrem tradičných dovoleniek sa môžete s Turancar vydať aj na poznávacie zájazdy. V rámci poznávacieho zájazdu vás bude vybranou destináciou sprevádzať kvalifikovaný sprievodca, ktorý vám odhalí rôzne tajné zákutia a zaujímavosti danej krajiny. Väčšina poznávacích zájazdov je organizovaná s autobusovou dopravou klimatizovaným autobusom. No vybrať sa môžete aj na letecké potulky napríklad Talianskom, či okružné poznávacie plavby gréckymi ostrovmi, Stredomorím či nórskymi fjordmi.

Dovolenka Turancar to je nezabudnuteľná zábava, romantika, kultúra a vzrušenie zo spoznania nového miesta. Pozrite si ponuku Turancar v katalógu s názvom Turancar Poznávacie zájazdy leteckou dopravou a precestujte hoc aj celý svet. Vďaka Turancar akciám to nebude žiadny problém.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Ďalšie reťazce z kategórie Cestovanie