KimbinoKimbino
Turancar
3/5

Turancar leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA
REKLAMA

Turancar leták

3/5
Actual brochure
Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Turancar. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Za skvelé ceny si v obchode Turancar môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu Turancar. tu nájdete ponuku ich nových akcií platných od 19.11.2020. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov Invia, Kartago tours, Satur, TIP travel.

Hľadanie nedopadlo úspešne? Môžete odtiaľto prejsť priamo na oficiálnu domovskú stránku obchodu www.turancar.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Turancar kdekoľvek ste.

Tovar v akcii dokáže ušetriť veľa peňazí, len musíte vedieť, čo a kde je práve v ponuke. Vďaka online letákom sa to ľahko a rýchlo dozviete.

Nepremeškajte už žiadnu akciu obchodu Turancar. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciou Kimbino. Budete mať dokonalý prehľad o aktuálnych ponukách obchodu Turancar.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Ďalšie reťazce z kategórie Cestovanie

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mliekomaslosyrkávapivoparadajkyšunkajogurt
Kimbino
Zavrieť
Turancar
    Turancar