Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Leták OKAY Elektro od 15.07.2024 → Aktuálny online výpredaj

Okay

Okay leták

Okay leták – tá najlepšia ponuka elektro a nábytku

3/5
Actual brochure

Obchod Okay netreba dlho predstavovať. Veď kto by nepoznal jednu z najúspešnejších spoločností na trhu elektroniky. V obchode Okay sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Okay leták, to je vždy široká paleta špeciálnych ponúk elektroniky a ešte zaujímavejších ponúk nábytku. Leták Okay leták vás presvedčí, že Elektro Okay je tá správna voľba pri kúpe elektroniky aj nábytku. Prelistovať si ho môžete tu.

Leták Okay pravidelne vyberá tú najlepšiu ponuku pre kamenné predajne Okay a špeciálne akcie platné pre Okay e-shop. Akciový tovar sa vždy rýchlo míňa a špeciálne ponuky platia len obmedzený čas. Okay elektro strieda jednu výhodnú ponuku za druhou, a tak sa len ťažko stane, že v letáku Okay nenájdete akciu, ktorá vás poteší. Aktuálny leták Okay Elektro platný od 03.07.2024 je toho jasným dôkazom.

Za vznikom najväčšieho predajcu TV a veľkých spotrebičov, Okay Elektro, stojí šikovný Čech

Shop

Najväčšieho českého predajcu elektroniky, Okay Elektro, založil v roku 1994 Ing. Jindřich Životský. Už do roku 2000 prevádzkovala spoločnosť v Českej republike sieť 20 predajní a jej obľúbenosť medzi zákazníkmi raketovo rástla. Na Slovensku pôsobí Okay Elektro od roku 2002. Aktuálna predajná sieť Okay je zložená z viac ako 120 predajní naprieč celou Českou aj Slovenskou republikou. V Slovenskej republike nájdete Okay Elektro napríklad v týchto mestách Bratislava, Košice, Poprad, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica a Nitra.

Aktuálny zoznam predajní aj ich otváracie hodiny nájdete na oficiálnej web stránke spoločnosti okay.cz. Nákup v Okay Elektro to však už dávno nie je len návšteva kamennej predajne, ale aj pohodlný nákup priamo z domu. Preskúmajte špeciálne ponuky v letáku Okay. Vybraný akciový sortiment nakúpite aj prostredníctvom e-shopu. A to sa už naozaj oplatí.

Chýba v obchode Okay nejaký tovar? Skúste pozrieť ponuku aj ďalších obchodov z kategórie Elektronika. V Datart, Planeo Elektro, Euronics, Alza, MALL.sk, NAY Elektrodom, Whirlpool, Pro Elektro, ED Profi a ELSATEX možno budete mať väčšie šťastie.

Sortiment Okay Elektro

Assortment

Ako prezrádza už samotný názov – Okay Elektro, sortiment predajní Okay tvorí široký výber elektroniky. Vďaka pestrej palete ponúkaného tovaru sa spoločnosť právom stala najväčším predajcom TV a veľkých spotrebičov. No tam ponuka rozhodne nekončí. Okrem televízorov, sporákov, ohrievačov vody, chladničiek, mrazničiek, práčok a ďalších veľkých spotrebičov tu nájdete aj pestrú ponuku herných konzol, fotoaparátov, notebookov, malých kuchynských spotrebičov, kancelárskej techniky či elektroniky zameranej na starostlivosť o osobnú hygienu.

A hoci to tak na prvý pohľad nevyzerá, Okay Elektro prináša nielen sortiment elektroniky, ale aj nábytok. Za výhodné ceny tu kúpite sedacie súpravy, postele, matrace, kuchyne, obývacie izby, spálne aj detské izby, no jedným slovom akýkoľvek nábytok, aký vám len príde na rozum.

Okay Elektro, to je šikovný partner pri zariaďovaní vašej domácnosti. Prelistujte si Okay leták s názvom Okay leták a hor sa na nákup. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA