Okay
3/5

Okay Bratislava leták od 26.09.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Okay Bratislava leták

3/5
Actual brochure
Kto by nepoznal obchod Okay! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. V obchode Okay sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje Okay pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 26.09.2022, nájdete tu. Chýba v obchode Okay nejaký tovar? Skúste ju nájsť niekde inde! Pozrite si napríklad ponuku obchodov Alza, Brloh, Datart, ED Profi, ELSATEX, Euronics, Hej.sk, MALL.sk, NAY Elektrodom, Planeo Elektro.

Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Okay, nakúpiť môžete napríklad v meste Bratislava, Košice, Poprad, Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.okay.cz.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Okay online.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Okay v meste Bratislava

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Okay
Okay