Kimbino
Kimbino
Diego
3/5

Diego BLACK FRIDAY 2023 nábytok | katalóg, leták

REKLAMA
REKLAMA

Diego leták

Informácie o Diego ponukách

3/5
Actual brochure

Obchod Diego je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Za skvelé ceny si v obchode Diego môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Diego svojich zákazníkov pravidelne teší novými Diego letákmi. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 01.11.2023? Na to sa môžete pozrieť tu.

Tešiť sa na Diego leták môžete každý mesiac. Okrem pravidelných letákov Diego vydáva aj Diego katalog 2023, v ktorom nájdete kompletnú ponuku platnú počas celého roka. Okrem pravidelných akcií je obchod každý rok súčasťou úspešného nákupného sviatku Diego black Friday. Podlahy aj koberce Diego si vtedy môžete kúpiť za neuveritelne nízke ceny. No ani ponuka v aktuálnom letáku Diego leták nie je na zahodenie.

Diego – špecialista nielen na podlahy a koberce

Shop

Spoločnosť Diego začala v roku 1992 ako maloobchod a dodávateľ kobercov na výstavy. Už v krátkom čase rozšírila svoju činnosť na dodávanie tovaru pre maloobchodných odberateľov. Od roku 1995 sa spoločnosť zamerala aj na veľkoobchod, čo položilo základy Diega, ako ho poznáme dnes. Dnešné Diego predstavuje medzinárodnú franchisovú sieť, ktorú tvorí viac ako 150 predajní na území Maďarska, Rumunska a Slovenska. Nakupovať v Diego u nás môžete napríklad v nasledujúcich mestách Prešov, Dunajská Streda, Nové Zámky, Nitra, Bratislava a Trnava.

Otváracie hodiny jednotlivých Diego predajní sú rôzne. Kompletný zoznam predajní a ich otváracie hodiny nájdete na oficiálnom webe obchodu diego.sk.

Ponuka podláh, záclon a kobercov v Diego je široká. Nenašli ste v nej napriek tomu tovar podľa vášho vkusu? Skúste pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Tupperware sa možno viac trafia do vášho vkusu.

Sortiment Diego

Assortment

Hlavný sortiment obchodov Diego tvoria laminátové podlahy, koberce, PV podlahy, záclony a rôzne ich doplnky.

Koberce Diego si môžete vybrať v rôznych dizajnoch a veľkostiach. Okrem kusových kobercov nájdete v Diego detské koberce, veľkometrážne koberce a rohože. Ponuku podláh tvoria laminátové a vinylové podlahy, ktoré tu kúpite aj vo vodeodolnej verzii. V Diego môžete obliecť svoju domácnosť od podlahy až po strop. Kompletný nový šat vášho domu dotvoria záclony, závesy, garniže a tapety.

Nové akciové produkty pribúdajú v predajniach Diego každý mesiac. Prelistujte si Diego leták Diego leták a hor sa do predajne. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

Diego BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu Diego. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom Diego letáku!
Najnovší leták s názvom Diego leták je platný od 01.11.2023 - 30.11.2023. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode Diego. V kategórii Bývanie, nábytok, záhrada nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Koberec
Rohožka
Podlaha
Koberce
Laminátová podlaha

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Diego

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.