Obchod Diego je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Za skvelé ceny si v obchode Diego môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Diego svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 01.06.2019? Na to sa môžete pozrieť tu. Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Dom farieb, Domoss, Drevona, Elpo nábytok. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Obchod Diego má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Banská Bystrica, Bardejov, Bratislava, Dunajská Streda, Košice, Levice. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu diego-slovakia.sk.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu Diego môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad Vám z neho doma nezostane. Viete, že práve chránite životné prostredie? Čím? Tým, že nelistujete papierový leták obchodu Diego, ale online leták!