Kimbino
Kimbino
REKLAMA

DIEGO leták 6/2024 > Aktuálna online ponuka

Diego

Diego leták

Informácie o Diego ponukách

3/5
Actual brochure

Obchod Diego sa na slovenskom trhu radí medzi najznámejšie a najúspešnejšie obchody, čo sa týka sortimentu kobercov, podláh, tapiet a domácich dekorácií. Za skvelé ceny v Diegu nájdete široký výber produktov, ktoré dokonale doplnia a oživia každý interiér. Diego si získalo srdcia zákazníkov nielen kvalitou svojich produktov, ale aj pravidelnými novinkami a akciami, ktoré sú prezentované v Diego letákoch. Aktuálne ponuky platné od 01.06.2024 si môžete prezrieť tu, kde nájdete tie najlepšie ceny a novinky.

Diego leták vám každý mesiac prináša nové a výhodné ponuky na koberce, podlahy, tapety a ďalší sortiment. Okrem toho Diego vydáva aj ročný Diego katalóg 2024, ktorý obsahuje kompletnú ponuku platnú počas celého roka, vrátane špeciálnych akcií ako je Diego Black Friday, kedy môžete koberce a podlahy z Diega kúpiť za neuveriteľne výhodné ceny. Aktuálny leták s názvom Diego leták ponúka široký sortiment produktov za akcie, ktoré si nesmiete nechať ujsť.

Diego ponúka nie len široký výber kobercov a podláh, ale aj kvalitné tapety, ktoré pridajú vášmu domovu osobitý charakter a štýl. V Diegu nájdete všetko potrebné pre vašu renováciu alebo zveľadenie domova pod jednou strechou. S pobočkami po celom Slovensku, vrátane Topoľčian a Bratislavy, je Diego vždy na dosah, pričom každá Diego predajňa ponúka široký sortiment produktov a odborné poradenstvo, aby ste si mohli vybrať presne to, čo potrebujete.

Navštívte Diego obchod a nechajte sa inšpirovať najnovšími trendmi v oblasti podláh, kobercov a tapiet. S pravidelnými letákmi a katalógmi od Diega máte istotu, že vždy získate najlepšie možné ceny a produkty najvyššej kvality. Či už hľadáte inšpiráciu pre nový vzhľad vašej obývačky, spálne, alebo len potrebujete oživiť staré priestory novou podlahou alebo tapetou, Diego má pre každého niečo. Nezabudnite sledovať Diego letáky a katalóg pre najnovšie akcie a ponuky, ktoré Diego pravidelne aktualizuje.

Diego – špecialista nielen na podlahy a koberce

Shop

Spoločnosť Diego začala v roku 1992 ako maloobchod a dodávateľ kobercov na výstavy. Už v krátkom čase rozšírila svoju činnosť na dodávanie tovaru pre maloobchodných odberateľov. Od roku 1995 sa spoločnosť zamerala aj na veľkoobchod, čo položilo základy Diega, ako ho poznáme dnes. Dnešné Diego predstavuje medzinárodnú franchisovú sieť, ktorú tvorí viac ako 150 predajní na území Maďarska, Rumunska a Slovenska. Nakupovať v Diego u nás môžete napríklad v nasledujúcich mestách Prešov, Dunajská Streda, Nové Zámky, Nitra, Bratislava a Trnava.

Otváracie hodiny jednotlivých Diego predajní sú rôzne. Kompletný zoznam predajní a ich otváracie hodiny nájdete na oficiálnom webe obchodu diego.sk.

Ponuka podláh, záclon a kobercov v Diego je široká. Nenašli ste v nej napriek tomu tovar podľa vášho vkusu? Skúste pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield sa možno viac trafia do vášho vkusu.

Sortiment Diego

Assortment

Hlavný sortiment obchodov Diego tvoria laminátové podlahy, koberce, PV podlahy, záclony a rôzne ich doplnky.

Koberce Diego si môžete vybrať v rôznych dizajnoch a veľkostiach. Okrem kusových kobercov nájdete v Diego detské koberce, veľkometrážne koberce a rohože. Ponuku podláh tvoria laminátové a vinylové podlahy, ktoré tu kúpite aj vo vodeodolnej verzii. V Diego môžete obliecť svoju domácnosť od podlahy až po strop. Kompletný nový šat vášho domu dotvoria záclony, závesy, garniže a tapety.

Nové akciové produkty pribúdajú v predajniach Diego každý mesiac. Prelistujte si Diego leták Diego leták a hor sa do predajne. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA