Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Proma
3/5

Proma leták od 01.10.2023 + ponuka na budúci týždeň

Proma leták

Leták Proma

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod Proma. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. Za skvelé ceny si v obchode Proma môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Proma pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Čo si pripravil v aktuálnom Proma letáku platnom od 01.10.2023 ? Na to sa môžete pozrieť tu.

Nový leták Proma vychádza nepravidelne. Udržať si dokonalý prehľad o zľavách v Proma sa preto môže zdať byť zložité. S nami to ale bude hračka. Sledujte ponuku Proma online a už vám neunikne žiadna výhodná akcia. Aktuálny Proma leták Proma leták vyberá množstvo sezónnych akcií. Okrem letákov vydáva obchod Proma katalóg, ktorý združuje celý sortiment z určitej oblasti.

Proma – popredný výrobca drevoobrábacích a kovoobrábacích strojov

Shop

Spoločnosť Proma vznikla v roku 1996. Nakupovať výrobky od Proma môžete vo Zvolene. Pred návštevou predajne Proma vám odporúčame overiť si otváracie hodiny na oficiálnom webe obchodu promask.sk.

Ponuka letáku Proma je vždy maximálne výhodná. Napriek tomu ste v nej nenašli v akcii to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť aj letáky ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. V JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield budete možno úspešnejší.

Sortiment Proma

Assortment

Sortiment Proma zahŕňa rôzne drevoobrábacie a kovoobrábacie stroje a záhradnú techniku. V obchodoch  Proma  nájdete len vysoko kvalitné stroje. Dôkazom je ocenenie od odbornej strojárskej verejnosti. Všetky výrobky Proma sú vyrobené s ohľadom na kvalitu a účelnosť.

Celý sortiment nájdete okrem kamennej predajne aj online. Nákup v Proma online je pohodlný a rýchly. Prelistujte si najnovší leták Proma leták objednajte si svojho favorita online.  

Neprehliadnite už žiadne zľavy od Proma. Sledujte ponuku obchodu Proma online. Len tak máte istotu, že o všetkých novinkách budete vedieť ako prvý. S nami máte leták Proma vždy po ruke. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Kábel
Adaptér
Kosačka
Stolík
Batéria
Kôš
Lampa
Nabíjačka
Čerpadlo
Elektrická kosačka
Gola sada
Kompresor
Skriňa

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Vyhľadávanie
Kimbino

Neexistujú žiadne pobočky

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.