Vianočný katalóg - náhľad letáku obchodu Baťa platný od 19.11.2018
Katalóg jeseň/zima 2018 - náhľad letáku obchodu Baťa platný od 24.09.2018
Katalóg leto 2018 - náhľad letáku obchodu Baťa platný od 10.05.2018
Obchod Baťa je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Baťa je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny! Baťa prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku platnú od 01.04.2019 môžete nájsť tu. Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Barefootky, Bonprix, CCC, Decathlon, Deichmann, eobuv.sk. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.bata.sk.

Papierovým letákom odzvonilo. Nastala éra ekologickejších a pohodlnejších online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Baťa. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu Baťa online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.