Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Baťa
3/5

Baťa leták od 01.05.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
Baťa

Baťa leták

Informácie o Baťa ponukách

3/5
Actual brochure

Obchod Baťa je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Baťa je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny. Baťa prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálnu ponuku Baťa letáku,  platnú od 01.05.2024 môžete nájsť tu.  

Nový leták Baťa vychádza vždy na začiatku sezóny – Baťa katalóg, prípadne pri špeciálnych príležitostiach Baťa Sale. Baťa katalóg predstavuje výber novej kolekcie na nadchádzajúcu sezónu. V letáku Baťa vždy nájdete širokú ponuku obuvi za výhodné ceny v rámci Baťa výpredaju. Sledujte ponuku Baťa online a neprehliadnite už žiadnu akciu. Tie najkrajšie topánky od Baťa sa vždy rýchlo vypredajú. Z Baťa letáku Baťa leták ste si už vybrali svojho módneho favorita.

Baťa český expert na obuv a doplnky

Shop

Slávna obuv Baťa sa zrodila v roku 1894 v českom, tom čase československom meste Zlín. Spoločnosť založili 3 súrodenci pochádzajúci z obuvníckej rodiny – Antonín, Anna a Tomáš. V tom čase spoločnosť fungovala pod názvom A.&.T. Baťa. Už krátko po založení, v roku 1895 sa vedenia spoločnosti ujíma len Tomáš. Obuv Baťa priniesla na trh nové trendy napr. baťovky a rýchlo sa stala obľúbenou v rámci celej krajiny. Už v roku 1909 sa podarilo spoločnosti prekročiť hranice Československa a expandovať do Nemecka, na Balkán aj na Stredný východ. Počas rokov popularita obuvi Baťa neustále rástla. Spoločnosť postupne expandovala aj do ďalších krajín a dodnes patrí medzi popredné značky obuvi.

Na Slovensku môžete obuv Baťa nakupovať v nasledujúcich mestách Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Piešťany, Žilina, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice. Predajne Baťa sú zvyčajne súčasťou veľkých obchodných centier no napriek tomu sa ich otváracie hodiny môžu líšiť. Skontrolovať si aktuálne otváracie hodiny môžete na oficiálnom webe obchodu bata.sk.

Obuv Baťa predstavuje rokmi overenú klasiku, ktorá reaguje na aktuálne módne trendy. Vybrať si vhodné topánky v letáku Baťa je preto jednoduché. Nevyhovuje vám napriek tomu štýl obuvi Baťa? Skúste pozrieť letáky ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Dizajn obuvi od Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Astratex, CCC a EXIsport vám bude možno sympatickejší.

Sortiment Baťa

Assortment

Sortiment Baťa tvorí kvalitná obuv pre dámy, pánov aj deti. Konkrétna ponuka obuvi je vždy prispôsobená aktuálnemu ročnému obdobiu. Kolekciu počas zimy tvoria kvalitné čižmy, kozačky a zimné topánky. Počas jari a jesene sa môžete tešiť na štýlové poltopánky a cez leto si môžete vďaka nákupu v Baťa oživiť svoj botník vkusnými lodičkami a sandálkami.

Okrem obuvi nájdete v ponuke Baťa aj kabelky, tašky, opasky a ďalšie doplnky. V Baťa katalógu si môžete pozrieť kompletnú ponuku obuvi Baťa na aktuálnu sezónu Baťa leták. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA