Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Marionnaud platný od 01.03.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Marionnaud platný od 05.11.2018
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Marionnaud platný od 31.08.2018
Len málokto nepozná obchod Marionnaud. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu Marionnaud ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne: za skvelé ceny! Marionnaud neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 01.06.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Pozrite si taktiež ponuku obchodov 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Eurodrogeria, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria, Teta drogerie! Patria medzi významných konkurentov obchodu Marionnaud.

Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Marionnaud, nakúpiť môžete napríklad v meste Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica, Nitra. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu www.marionnaud.sk.

Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu Marionnaud je oveľa pohodlnejšia. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu Marionnaud online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.