Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Marionnaud leták od 01.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

Marionnaud

Marionnaud leták

Marionnaud leták vyberá tie najlepšie zľavy na parfumy a kozmetiku

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod Marionnaud. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. Marionnaud katalóg ponúka široký výber kozmetiky. A hlavne, za skvelé ceny. Marionnaud neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 01.07.2024 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu.

Nový Marionnaud leták vychádza nepravidelne. Sledujte Marionnaud online, aby vám neunikli žiadne akcie Marionnaud parfumeries. Taký pestrý výber kvalitných parfumov a kozmetiky za nízke ceny inde len tak nenájdete. A počas Dni Marionnaud 2024 ich nakúpite ešte výhodnejšie. Ale ani ponuka v aktuálnom Marionnaud katalógu nie je na zahodenie.

Marionnaud ponúka prémiovú kvalitu

Shop

Značka Marionnaud vznikla v roku 1984, kedy otvorila svoju prvú parfumériu  v Paríži. Dnes je Marionnaud dcérskou spoločnosťou medzinárodnej skupiny CK Hutchison Holdings Limited (CK Hutchison. CK Hutchison pôsobí na viac, ako 50 trhoch). Nakupovať v parfumérii Marionnaud u nás môžete v nasledujúcich mestách Košice.

Parfumérie Marionnaud sa zvyčajne nachádzajú v obchodných centrách, no napriek tomu sa ich otváracie hodiny môžu líšiť. Kompletný zoznam predajní Marionnaud aj s ich otváracími hodinami nájdete na oficiálnom webe spoločnosti marionnaud.sk. Okrem návštevy kamennej predajne si môžete kozmetiku a parfumy od Marionnaud zakúpiť aj online.

Nenašli ste v katalógu Marionnaud svoju obľúbenú vôňu? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika. V Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie a Retrogéria, budete možno úspešnejší.

Sortiment Marionnaud

Assortment

Ponuku Marionnaud tvoria kvalitné parfumy a kozmetika od svetoznámych značiek. Nájdete tu značky ako Armani, Hugo Boss, Artdeco, Chloe, Gucci a mnoho ďalších popredných výrobcov parfumov a kozmetiky.

Marionnaud kladie veľký dôraz na výber sortimentu, preto tu kúpite len to najlepšie, čo trh s kozmetikou ponúka.

Marionnaud  bola prvou sieťou parfumérií, ktorá ponúkla svojim zákazníkom aj vernostný program a osobné služby. Nakupovať v Marionnaud sa preto rozhodne oplatí. Prelistujte si aktuálny Marionnaud katalóg a vyberte si svojho voňavého obľúbenca. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA