Black Friday - náhľad letáku obchodu Yves Rocher platný od 21.11.2018
Letný outlet až -50 % - náhľad letáku obchodu Yves Rocher platný od 29.06.2018
Výpredaj až 50% - náhľad letáku obchodu Yves Rocher platný od 01.06.2018
O obchode Yves Rocher počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Yves Rocher a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Yves Rocher neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 09.07.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov 101 drogerie, Avon, Dedra, dm drogerie, Eurodrogeria, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Obchod Yves Rocher má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Košice, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš. Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu yves-rocher.sk.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Yves Rocher online. Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu Yves Rocher si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.

Ako začať konečne šetriť? Predsa vďaka lacnejším nákupom!

Nepremeškajte už žiadnu akciu obchodu Yves Rocher. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciou Kimbino. Budete mať dokonalý prehľad o aktuálnych ponukách obchodu Yves Rocher.