Kimbino
Kimbino

Yves Rocher katalóg 2024 | kozmetika | Nový leták Jún

REKLAMA
Yves Rocher
REKLAMA

Yves Rocher leták

Yves Rocher leták – leták plný prírodnej kozmetiky

3/5
Actual brochure

Yves Rocher, známy svojou širokou ponukou kvalitnej kozmetiky, je obľúbeným obchodom nielen na Slovensku, ale po celom svete. Jeho výrobky, ktoré sú známe vďaka prírodným zložkám a efektívnosti, si získali srdcia mnohých zákazníkov. Yves Rocher pravidelne aktualizuje svoje ponuky novými a výhodnými akciami, ktoré môžete nájsť v Yves Rocher letáku platnom od 01.06.2024. Tento leták, dostupný pre prezeranie tu, prináša širokú škálu produktov za výhodné ceny.

Nový Yves Rocher leták vychádza na začiatku každého mesiaca a prináša aktualizované informácie o ponukách a zľavách, ktoré platia počas celého nasledujúceho mesiaca. Okrem toho Yves Rocher vydáva aj katalóg pre rok 2024, ktorý obsahuje kompletnú ponuku produktov vrátane noviniek a obľúbených klasík. Tento katalóg je ideálnym sprievodcom pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú kozmetiku pre seba alebo ako darček pre svojich blízkych.

Sledovanie Yves Rocher online je najlepším spôsobom, ako sa uistiť, že vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka alebo zľava. Yves Rocher ponúka nielen produkty pre starostlivosť o pleť, telo a vlasy, ale aj dekoratívnu kozmetiku a parfémy, ktoré spĺňajú potreby a predstavy zákazníkov o kvalite a prírodnosti.

Yves Rocher predajne sú rozmiestnené po celom Slovensku a ponúkajú možnosť osobne si vybrať a vyskúšať produkty. Každá predajňa ponúka odborné poradenstvo, aby ste si mohli vybrať presne tie produkty, ktoré sú pre vás najvhodnejšie. Yves Rocher sa zameriava na zákazníka a jeho spokojnosť, čo odráža aj pestrosť a kvalita ponúkaného sortimentu.

Objavte svet kvalitnej kozmetiky Yves Rocher prostredníctvom najnovšieho letáku alebo katalógu pre rok 2024 a nechajte sa inšpirovať ponukou, ktorá je v súlade s filozofiou značky – prinášať krásu prostredníctvom prírody.

Yves Rocher číslo 1 v kozmetike vo Francúzku

Shop

Značka Yves Rocher vznikla vo Francúzsku v roku 1959. Zakladateľom spoločnosti bol Yves Rocher. Od roku 2010 je generálnym riaditeľom Bris Rocher. Nakupovať kozmetiku Yves Rocher môžete v rôznych štátoch Európy. U nás môžete navštíviť predajňu Yves Rocher v týchto mestách Liptovský Mikuláš, Bratislava a Poprad.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní sa môžu líšiť, preto ich odporúčame pred návštevou predajne overiť na internetovej stránke obchodu yves-rocher.sk. Okrem návštevy kamennej predajne si môžete kozmetiku Yves Rocher zakúpiť aj prostredníctvom e-shopu.

Nenašli ste v Yves Rocher katalógu kozmetiku, akú ste hľadali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika. V Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie a Retrogéria budete možno úspešnejší.

Sortiment Yves Rocher

Assortment

V ponuke Yves Rocher nájdete prírodnú kozmetiku z radov starostlivosti o pleť, telo aj vlasy, dekoratívnu kozmetiku a parfumy.

Všetka kozmetika z dielne Yves Rocher je vyrábaná z prírodných zložiek a nie je testovaná na zvieratách. Či už hľadáte novú ceruzku na oči alebo toaletnú vodu, vďaka pravidelným výpredajom v Yves Rocher si ju môžete kúpiť za výhodnú cenu. Neveríte? Prelistujte si Yves Rocher katalóg Yves Rocher leták a presvedčte sa na vlastné oči. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Krém
Peeling
Telové mlieko
Krém na ruky
Dezodorant
Antiperspirant

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA