Kimbino
Kimbino
Yves Rocher
3/5

Yves Rocher BLACK FRIDAY 2023 katalóg - Akcia 01.11. - 30.11.

REKLAMA
REKLAMA

Yves Rocher leták

Yves Rocher leták – leták plný prírodnej kozmetiky

3/5
Actual brochure

O obchode Yves Rocher počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Vďaka pestrej ponuke obchodu Yves Rocher a jeho skvelým cenám tu môžete nakúpiť snáď všetko, čo práve potrebujete. Yves Rocher neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 01.11.2023, nájdete v Yves Rocher letáku množstvo výhodných ponúk. Pozrieť si ich môžete  tu.

Nový Yves Rocher leták vychádza zvyčajne prvý deň v mesiaci a platí celý nasledujúci mesiac. Okrem pravidelných letákov si môžete pozrieť aj Yves Rocher katalog 2023. Sledovať pravidelne Yves Rocher online sa oplatí. Iba tak budete mať istotu, že vám neunikla žiadna zaujímavá zľava. Yves Rocher leták Yves Rocher leták ste už čítali?

Yves Rocher číslo 1 v kozmetike vo Francúzku

Shop

Značka Yves Rocher vznikla vo Francúzsku v roku 1959. Zakladateľom spoločnosti bol Yves Rocher. Od roku 2010 je generálnym riaditeľom Bris Rocher. Nakupovať kozmetiku Yves Rocher môžete v rôznych štátoch Európy. U nás môžete navštíviť predajňu Yves Rocher v týchto mestách Liptovský Mikuláš, Bratislava a Poprad.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní sa môžu líšiť, preto ich odporúčame pred návštevou predajne overiť na internetovej stránke obchodu yves-rocher.sk. Okrem návštevy kamennej predajne si môžete kozmetiku Yves Rocher zakúpiť aj prostredníctvom e-shopu.

Nenašli ste v Yves Rocher katalógu kozmetiku, akú ste hľadali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika. V Teta drogerie, dm drogerie, Avon, Oriflame, Mary Kay, Dedra, 101 drogerie, Notino, TEVOS drogérie a Retrogéria budete možno úspešnejší.

Sortiment Yves Rocher

Assortment

V ponuke Yves Rocher nájdete prírodnú kozmetiku z radov starostlivosti o pleť, telo aj vlasy, dekoratívnu kozmetiku a parfumy.

Všetka kozmetika z dielne Yves Rocher je vyrábaná z prírodných zložiek a nie je testovaná na zvieratách. Či už hľadáte novú ceruzku na oči alebo toaletnú vodu, vďaka pravidelným výpredajom v Yves Rocher si ju môžete kúpiť za výhodnú cenu. Neveríte? Prelistujte si Yves Rocher katalóg Yves Rocher leták a presvedčte sa na vlastné oči. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

Yves Rocher BLACK FRIDAY 2023

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu Yves Rocher. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2023 v novom Yves Rocher letáku!
Najnovší leták s názvom Yves Rocher leták je platný od 01.11.2023 - 30.11.2023. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode Yves Rocher. V kategórii Drogéria, kozmetika nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Korektor
Púder
Štetec
Hubka
Očné tiene
Lak na nechty

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Yves Rocher

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.