Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu ELSATEX platný od 10.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu ELSATEX platný od 08.04.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu ELSATEX platný od 07.03.2019
Len málokto nepozná obchod ELSATEX. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod ELSATEX typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. ELSATEX neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 08.07.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: Alza, Comcas, Conrad, Datart, Digipro, Euronics, Hej.sk, Home Elektro, MALL.sk, NAY Elektrodom.

Ak ste u nás neboli v hľadaní úspešný, na ich oficiálnej stránke obchodu www.elsatex.sk nájdete celú ich ponuku.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu ELSATEX môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad Vám z neho doma nezostane. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu ELSATEX online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.

Šetrenie nakupovaním nebolo nikdy jednoduchšie!

Akčná ponuka obchodu ELSATEX býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu ELSATEX nezmeškali? Je to jednoduché: prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.