Kimbino
Kimbino
REKLAMA

ELSATEX leták od 24.06.2024 + ponuka na budúci týždeň

ELSATEX

ELSATEX leták

Elsatex leták je plný elektroniky za prekvapivo nízke ceny

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod s elektronikou ELSATEX. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod ELSATEX typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Elsatex leták prichádza s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 24.06.2024 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu.

Tešiť sa na nový leták Elsatex môžete minimálne raz za mesiac. Letáky od Elsatex síce vychádzajú nepravidelne, no napriek tomu môžete mať o akciách v Elsatexe dokonalý prehľad. S našou online ponukou letákov budete mať vždy leták od Elsetex medzi prvými. Aktuálny leták ELSATEX leták ste už čítali?

Elsatex východoslovenský odborník na elektro

Shop

Slovenská spoločnosť Elsatex vznikla v roku 1900 ako malá firma, ktorá sa venovala predaju a montáži satelitných zariadení pre individuálny príjem. No už o rok neskôr otvorila svoje prvé 2 predajne vo Vranove nad Topľou a v Humennom. K nim postupne pribudli prevádzky aj v ďalších mestách východného Slovenska a dnes môžete navštíviť predajňu Elsatex v týchto mestách Vranov nad Topľou, Humenné, Stropkov, Snina.

Jednotlivé predajne sú zvyčajne otvorené v pracovné dni od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Otváracie hodiny sa ale môžu líšiť podľa aktuálnej situácie. Overiť si otváracie hodiny predajne pred návštevou obchodu s elektronikou Elsatex môžete na oficiálnom webe predajcu elsatex.sk.

Nenašli ste napriek pestrej ponuke Elsatex letáku svoj vytúžený elektrospotrebič? Skúste si prelistovať aj letáky ďalších obchodov z kategórie Elektronika. Ponuka v Datart, Planeo Elektro, Euronics, Alza, MALL.sk, Okay, NAY Elektrodom, Whirlpool, Pro Elektro a ED Profi bude možno zaujímavejšia.

Sortiment Elsatex

Assortment

Bohatá ponuka obchodu s elektronikou Elsatex zahŕňa bielu aj čiernu techniku, smart elektroniku či mobily a notebooky. Či už hľadáte šikovného pomocníka do domácnosti alebo kancelárie, v Elsatexe kúpite oboje. Prelistujte si aktuálny leták Elsatex ELSATEX leták a hor sa nakupovať.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA