Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Shell katalóg odmien 2024 → Získajte odmeny a zbierajte body

Shell

Shell leták

Katalóg Shell prináša odmeny pre všetkých motoristov

3/5
Actual brochure

Čerpacie stanice Shell sú uznávané celosvetovo nielen pre svoje kvalitné pohonné hmoty, ale aj pre široký sortiment služieb a produktov, ktoré ponúkajú. Okrem možnosti nakŕmiť vaše vozidlo za výhodné ceny tu nájdete aj pestrú ponuku občerstvenia pre vás. Shell však svojim zákazníkom ponúka viac než len tankovanie – prostredníctvom špeciálnych Shell odmien môžete pri tankovaní šetriť alebo získať atraktívne darčeky. Tieto výhody sú dostupné v aktuálnom Shell katalógu odmien, ktorý je platný od 01.07.2024 a ktorý si môžete pozrieť tu.

Prostredníctvom vernostnej karty alebo Shell aplikácie môžete zbierať body za každý nákup, ktoré následne vymeníte za produkty alebo za ďalšie výhodné ponuky uvedené v Shell body katalógu. Shell tak ponúka svojim zákazníkom možnosť získať maximum z každej návštevy čerpacej stanice.

Shell katalóg odmien a Shell online katalóg pravidelne aktualizujú svoj sortiment, aby zákazníkom ponúkli najnovšie akcie a produkty. Od pohonných hmôt, cez auto kozmetiku, až po rôzne darčeky, Shell sortiment je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám každého vodiča. Shell cenník je tiež súčasťou katalógu, čo zákazníkom uľahčuje plánovanie výdavkov.

Vďaka Shell akcii an Shell pumpách, môžete nielen ušetriť na tankovaní, ale aj získať pridanú hodnotu za vaše peniaze. Nezabudnite teda sledovať najnovšie ponuky v Shell katalógu odmien, aby ste nezmeškali žiadnu príležitosť na získanie výhodných produktov.

Shell odmeny sú spôsobom, ako spoločnosť vďačí svojim zákazníkom za ich vernosť a ako ich motivuje k ďalším návštevám. Pretože Shell si uvedomuje dôležitosť spokojnosti svojich zákazníkov, neustále pracuje na rozširovaní svojich služieb a ponúk. Ako súčasť tejto filozofie, Shell ponúka nielen kvalitné produkty, ale aj možnosť využiť získané body za tankované palivo alebo iné nákupy a vymeniť ich za odmeny alebo produkty, ktoré pridajú hodnotu každej ceste.

Ak pravidelne cestujete diaľnicami (Slovensko alebo zahraničie) pripravili sme pre vás článok: Kde kúpiť diaľničnú známku pre krajiny SK, AT, HU, CZ, PL a SI.

Shell – odborník nielen na pohonné hmoty

Shop

Medzinárodná energetická spoločnosť so skúsenosťami v oblasti prieskumu, výroby, rafinácie a marketingu ropy a zemného plynu a výroby a marketingu chemikálií, Shell, bola založená v roku 1907 pod názvom Royal Dutch Shell. No jej história siaha ešte ďalej, až na začiatok 19. storočia. Sídlo Shell sa nachádza v holandskom Haagu. Materskou spoločnosťou skupiny Shell je Royal Dutch Shell plc, ktorá je zaregistrovaná v Anglicku a Walese. Spoločnosť Shell pôsobí vo viac ako 70 krajinách čo z nej robí jednu z najvýznamnejších energetických spoločností vo svete.

Legendárne logo mušle hrebenatky, ktoré pozná takmer každý, používa spoločnosť od roku 1904. Predtým používala v svojom logu tiež mušľu, no iný druh – slávku jedlú. 

Na Slovensku môžeme využívať služby čerpacích staníc Shell od roku 1991. Aktuálne u nás Shell prevádzkuje rozsiahlu sieť čerpacích staníc naprieč celým Slovenskom. Pumpy Shell u nás nájdete napríklad v nasledujúcich mestách Bratislava, Trenčín, Senec, Ružomberok, Martin a Považská Bystrica. Kompletnú sieť púmp Shell aj s ich aktuálnymi otváracími hodinami nájdete na oficiálnej webovej stránke spoločnosti shell.sk.

Najnovší katalóg Shell prináša množstvo zaujímavých odmien. Napriek tomu vás neoslovil? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Ostatné. Ponuka v Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň vás možno osloví viac.

Sortiment Shell

Assortment

Spoločnosť Shell patrí medzi celosvetových lídrov vo vývoji pohonných hmôt. Ponuku Shell tak tvoria palivá špičkovej kvality vyvíjané vo vlastných laboratóriach. Na vývoji spolupracuje viac ako 200 vedcov a odborníkov v spolupráci s poprednými výrobcami automobilov, napríklad dlhoročným partnerom, automobilkou Ferrari. V ponuke Shell nájdete palivá Shell V-Power, Shell FuelSave s technológiou DYNAFLEX pre ochranu motora. Okrem palív pre benzínové a naftové motory nájdete na čerpacích staniciach Shell aj doplnkový tovar ako je voda do ostrekovačov či motorový olej a taktiež široký sortiment občerstvenia a ďalšieho doplnkového tovaru.

Stále váhate či bude návšteva pumpy Shell tou správnou voľbou? Prelistujte si najnovší Shell katalóg Shell katalóg. To množstvo Shell odmien za tankovanie vás určite presvedčí.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA