Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Shell
3/5

Shell leták od 22.09.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Shell leták

Katalóg Shell prináša odmeny pre všetkých motoristov

3/5
Actual brochure

Čerpacie stanice Shell patria medzi celosvetových lídrov v oblasti predaja pohonných hmôt. Navyše okrem motorového miláčika tu za výhodné ceny nakŕmite aj seba. A ešte vás za to aj odmenia. Shell totiž pravidelne prináša špeciálne Shell odmeny, vďaka ktorým môžete lacnejšie tankovať či získať rôzne darčeky. Aktuálnu Shell ponuku nájdete v Shell katalógu platnom od 22.09.2023. Pozrieť si ho môžete tu.

Zbierať Shell odmeny môžete prostredníctvom vernostnej karty alebo aplikácie. Nezabudnite sledovať Shell ponuku pravidelne a tankujte lacnejšie aj vy.

Ak pravidelne cestujete diaľnicami (Slovensko alebo zahraničie) pripravili sme pre vás článok: Kde kúpiť diaľničnú známku pre krajiny SK, AT, HU, CZ, PL a SI.

Shell – odborník nielen na pohonné hmoty

Shop

Medzinárodná energetická spoločnosť so skúsenosťami v oblasti prieskumu, výroby, rafinácie a marketingu ropy a zemného plynu a výroby a marketingu chemikálií, Shell, bola založená v roku 1907 pod názvom Royal Dutch Shell. No jej história siaha ešte ďalej, až na začiatok 19. storočia. Sídlo Shell sa nachádza v holandskom Haagu. Materskou spoločnosťou skupiny Shell je Royal Dutch Shell plc, ktorá je zaregistrovaná v Anglicku a Walese. Spoločnosť Shell pôsobí vo viac ako 70 krajinách čo z nej robí jednu z najvýznamnejších energetických spoločností vo svete.

Legendárne logo mušle hrebenatky, ktoré pozná takmer každý, používa spoločnosť od roku 1904. Predtým používala v svojom logu tiež mušľu, no iný druh – slávku jedlú. 

Na Slovensku môžeme využívať služby čerpacích staníc Shell od roku 1991. Aktuálne u nás Shell prevádzkuje rozsiahlu sieť čerpacích staníc naprieč celým Slovenskom. Pumpy Shell u nás nájdete napríklad v nasledujúcich mestách Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň. Kompletnú sieť púmp Shell aj s ich aktuálnymi otváracími hodinami nájdete na oficiálnej webovej stránke spoločnosti shell.sk.

Najnovší katalóg Shell prináša množstvo zaujímavých odmien. Napriek tomu vás neoslovil? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Ostatné. Ponuka v Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň vás možno osloví viac.

Sortiment Shell

Assortment

Spoločnosť Shell patrí medzi celosvetových lídrov vo vývoji pohonných hmôt. Ponuku Shell tak tvoria palivá špičkovej kvality vyvíjané vo vlastných laboratóriach. Na vývoji spolupracuje viac ako 200 vedcov a odborníkov v spolupráci s poprednými výrobcami automobilov, napríklad dlhoročným partnerom, automobilkou Ferrari. V ponuke Shell nájdete palivá Shell V-Power, Shell FuelSave s technológiou DYNAFLEX pre ochranu motora. Okrem palív pre benzínové a naftové motory nájdete na čerpacích staniciach Shell aj doplnkový tovar ako je voda do ostrekovačov či motorový olej a taktiež široký sortiment občerstvenia a ďalšieho doplnkového tovaru.

Stále váhate či bude návšteva pumpy Shell tou správnou voľbou? Prelistujte si najnovší Shell katalóg Shell katalóg. To množstvo Shell odmien za tankovanie vás určite presvedčí.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Syr
Ryža
Slúchadlá
Taška
USB
Žehlička
Mixér
Navigácia
Vankúš
Zrkadlo
Zubná kefka
Šumivé víno
Croissant
Protein
Bazén
Čerpadlo
Hra
Detský bazén
Kärcher

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Shell

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.