KimbinoKimbino
Shell
3/5

Shell leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA
REKLAMA

Shell leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod Shell. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu tu Obchod Shell je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Shell pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 01.07.2021? Pozrite sa tu! Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov 1day, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop Plus, Auto Kelly, BENU Lekáreň, Dr. Max, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen, Fotolab.

Hľadanie nedopadlo úspešne? Môžete odtiaľto prejsť priamo na oficiálnu domovskú stránku obchodu www.shell.sk.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu Shell môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad vám z neho doma nezostane.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Keď sa prihlásite k odberu noviniek alebo si stiahnete našu aplikáciu Kimbino, nezmeškáte už žiadnu akciu v obchode Shell, pretože o ponukách obchodu Shell budete mať vždy jednoduchý a rýchly prehľad.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mliekomaslosyrkávapivoparadajkyšunkajogurt
Kimbino
Zavrieť
Shell
    Shell