Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Black Red White leták od 01.03.2024 + ponuka na budúci týždeň

Black Red White

Leták Black Red White

Black Red White leták je plný vysokokvalitného značkového nábytku

3/5
Actual brochure

Poznáte obchod s nábytkom Black Red White? V tomto obchode sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Aktuálny leták Black Red White s názvom Black Red White katalóg je toho jasným dôkazom. Presvedčte sa sami tu.

Máte radi nábytok Black Red White a pravidelne sa neviete dočkať ich novej ponuky? Letáky Black Red White vychádzajú nepravidelne. To ale neznamená, že o nich nemôžete mať dokonalý prehľad. Sledujte ponuku Black Red White online a čítajte nový leták alebo katalóg Black Red White medzi prvými. Ponuku z letáku Black Red White katalóg ste už videli?

Black Red White – popredný európsky výrobca a distribútor nábytku

Shop

Holding Black Red White patrí medzi najväčších výrobcov a distribútorov nábytku a bytových doplnkov v Európe. Okrem Slovenska pôsobí skupina Black Red White vo viac ako 40 krajinách sveta. Nábytok z Black Red White si môžete zakúpiť na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Rusku, Lotyšsku, Litve, Ukrajine, Bielorusku, Kazachstane, Grécku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Chorvátsku, Nemecku, Rakúsku, Belgickua mnohých ďalších krajinách vrátane USA a Kanady.  Celkovo tvorí predajnú sieť Black Red White naprieč jednotlivými štátmi až 2300 predajných miest.

Na Slovensku pôsobí Black Red White od roku 1992. Aktuálne môžete v obchode Black Red White na Slovensku nakupovať v nasledujúcich mestách Prešov, Zvolen, Bratislava, Žilina, Košice a Piešťany. Okrem nákupu v kamennej predajni si môžete nábytok kúpiť aj cez e-shop. Aktuálne otváracie hodiny jednotlivých obchodov aj ďalšie zaujímavé informácie nájdete na oficiálnej webovej stránke predajcu brw.sk.

Nenašli ste v brw katalogu 2024 alebo letáku nábytok podľa svojho vkusu? Skúste sa pozrieť na ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Dizajn nábytku z JYSK, Merkury Market, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware, Mountfield a TESCOMA vám bude možno bližší.

Sortiment Black Red White

Assortment

Obchod Black Red White ponúka nábytok vysokej kvality v rôznom dizajne. Nájdete tu štýlový izbový nábytok, kuchynské linky, čalúnený nábytok, ale aj stoly a stoličky nielen do kuchyne. Väčšina nábytku z ponuky Black Red White patrí medzi tzv. sektorový nábytok.

To znamená, že množstvo skriniek, postelí, komôd, skríň, písacích stolov a rôznych ďalší častí nábytku z ponuky Black Red White je vyrobených v jednotnom dizajne tak, aby ich zákazník mohol medzi sebou kombinovať podľa potreby.

Aktuálne ponúka spoločnosť viac ako 40 sektorových rád, niektoré aj vo viacerých farbách. Kompletnú ponuku nájdete v katalógu Black Red White.  

Okrem sektorového nábytku ponúka spoločnosť aj klasické obývacie steny, detské izby, predsiene, šatníky a jedálenské sety. Vďaka nákupu v Black Red White tak môžete kompletne zariadiť celý svoj domov v štýlovom dizajne a za výhodné ceny. Neveríte? Presvedčte sa sami. Black Red White leták Black Red White katalóg je plný výhodných ponúk, z ktorých si ťažko vyberiete len jednu.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA