Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Pilulka
3/5

Pilulka leták od 02.04.2024 + ponuka na budúci týždeň

Pilulka leták

Pilulka leták prináša zľavy na voľnopredajné lieky a vitamíny

3/5
Actual brochure

Známa lekáreň Pilulka sa teší medzi slovenskými zákazníkmi mimoriadnej popularite. Klasické lekárne a najmä e-shop pilulka prinášajú pestrý sortiment liekov, výživových doplnkov aj ďalších pomôcok zameraných na starostlivosť o zdravie a telo a pravidelné Pilulka zľavy, ktoré robia starostlivosť o zdravie ešte dostupnejšou. Nákup v Pilulka tak bude vždy tou správnou voľbou.

O tom, že lekáreň Pilulka ponúka nielen pestrý sortiment, ale aj výhodné ceny, vás presvedčí %latestLeafletName. Najnovšie Pilulka zľavy, platné od 02.04.2024, si môžete pozrieť tu.

Jedným z cieľov lekárne Pilulka je spraviť starostlivosť o zdravie dostupnú naozaj pre každého. Tešiť sa na nové Pilulka zľavy preto môžete pravidelne. Sledujte s nami ponuku Pilulka online a nezmeškajte žiadnu z nich.

Pilulka – všetko pre lepší život z pohodlia domova

Shop

Sieť lekární Pilulka pôsobí na slovenskom, českom a rumunskom trhu od roku 2013. V súčasnosti prevádzkuje Pilulka viac ako 150 Pilulka lekárni a internetové lekárne Pilulka.sk, Pilulka.cz a Pilulka.ro. Za spoločnosťou stoja prevažne Česi, ktorí sa aktívne podieľajú na jej budovaní. Za prevádzku internetových lekární Pilulka je zodpovedná spoločnosť Herbia, a.s.

Už krátko po svojom vzniku sa tešili lekárne Pilulka veľkej obľube. Dôkazom je aj množstvo získaných ocenení, napríklad:

 • 2017 - ocenenie APEK E-commerce Awards 2017 za najinovatívnejší a najoriginálnejší internetový obchod; 1. miesto v regióne CEE v kategórií vychádzajúcich hviezd Rising Star;
 • 2018 - 5. miesto v súťaži Deloitte CE Technology Fast 50 v hlavnej kategórií, v strednej a východnej Európe.

V roku 2019 spustila Pilulka ako prvá online lekáreň na Slovensku vlastnú mobilnú aplikáciu a vôbec ako prvý e-shop u nás začala ponúkla možnosť platby prostredníctvom Apple Pay. V rovnakom roku prispôsobila svoje internetové stránky aj pre slabozrakých a nevidiacich.

Nakupovať lieky od Pilulka môžete prostredníctvom siete viac ako 20 lekárni, alebo online s doručením až domov či na jedno z 200 výdajných miest. V Bratislave je dostupný aj rozvoz prostredníctvom Pilulka auta, vďaka ktorému môžete mať svoju objednávku doma ešte v deň objednania.

Kompletnú predajnú sieť Pilulka, otváracie hodiny jednotlivých lekární a Pilulka e-shop nájdete na oficiálnej stránke obchodu www.pilulka.sk.

Lekáreň Pilulka prináša lieky, vitamíny, ale napríklad aj lekárenskú kozmetiku za výhodné ceny. Napriek tomu ste v ponuke nenašli to, čo práve potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Ostatné. Akciová ponuka v Auto Kelly, Tchibo, Fotolab, Dráčik, Dr. Max, AliExpress, 1day, PetCenter, Andrea Shop a BENU Lekáreň bude pre vás možno zaujímavejšia. 

Sortiment Pilulka

Assortment

V ponuke Pilulka nájdete voľnopredajné lieky na rôzne zdravotné problémy, pestrý výber vitamínov či diétne potraviny. Cieľom Pilulka lekárne je poskytovať starostlivosť o celé telo a to ako ľudské, tak aj vašich domácich miláčikov. Sortiment lekárne sa preto zameriava nielen na lieky a vitamíny. Celá ponuka lekárne je rozdelená do nasledujúcich kategórií:

 • Voľnopredajné lieky – lieky proti bolesti, horúčke, hnačke a ďalším bežným zdravotným problémom.
 • Doplnky stravy – vitamíny, minerály a rôzne výživové doplnky.
 • Matka a dieťa – všetko potrebné pre starostlivosť o najmenších od výživy až po kočíky.
 • Elektro – elektronika určená na starostlivosť o krásu, domácich miláčikov, zdravie či domácnosť.
 • Kozmetika - kvalitná lekárenská a prírodná kozmetika známych značiek, ako napríklad Bioderma, La roche posay.
 • Drogéria – všetko potrebné na starostlivosť o telo a domácnosť.
 • Potraviny a nápoje – bylinkové čaje, káva, športové nápoje či diétne potraviny.
 • Šport – výživa a pomôcky pre športovcov a aktívnych ľudí.
 • Ústa a zuby – produkty pre pekný úsmev.
 • Zdravotnícky materiál – napríklad obväzy, ortopedické potreby a rehabilitačné pomôcky.
 • Erotika – pestrý sortiment pre zábavu nielen vo dvojici.
 • Veterina – kozmetika aj lieky pre domácich miláčikov.

V e-shope Pilulka môžete vyhľadávať podľa kategórii aj podľa problému, ktorý vás trápi. Ľahko si tu tak vyberiete všetko potrebné pre vaše zdravie a vďaka pravidelným Pilulka zľavám aj ušetríte. Dôkazom je aj najnovší leták Pilulka leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Maslo
Saláma
Krém
Tablet
Jar

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Vyhľadávanie
Kimbino
Pilulka

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.