Najnovšie akciové letáky v kategórii Drogéria, kozmetika

Zozbierali sme pre vás najnovšie akciové ponuky a letáky od obľúbených obchodov z kategórie Drogéria, kozmetika. Kimbino vám ich pômože rýchlo nájsť a ušetriť tak pri nakupovaní. Nezabudnite pozrieť i najobľúbenejšie značky ako Teta drogerie, 101 drogerie, Oriflame, Avon, TEVOS drogérie, dm drogerie, Mary Kay, Dedra, Retrogéria a Notino a aj mnoho ďalších.

Teší nás, že vám môžeme pri nákupoch pomáhať. Celkovo máme v tejto sekcii k dispozícii 3 online letákov. Pozrite si tie najnovšie:

Ak ste zvedaví, aké zľavy a letáky platia špeciálne pre vaše mesto, môžete si ich pozrieť zadaním názvu mesta v pravom hornom rohu stránky, alebo vybrať z nasledujúceho zoznamu: Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Žilina a Košice.

Nemáte čas sledovať všetky nové akcie? My tomu rozumieme. Pripravili sme pre vás preto mobilnú aplikáciu Kimbino, ktorá vás prostredníctvom push notifikácii sama upozorní na nový leták. Vďaka tomu budete o najnovších zľavách informovaní ešte skôr. Chceme chrániť životné prostredie, a preto si ceníme, že ste sa rozhodli používať Kimbino, ktoré nahrádza tisícky papierových letákov ich online verziami. Najnovšie akcie kategórie Drogéria, kozmetika tak môžete prehľadávať kedykoľvek a kdekoľvek a zároveň pomôžete aj našej planéte. No nie je to skvelé?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt