Leto 2019 - náhľad letáku obchodu Fotolab platný od 13.06.2019
Jar 2019 - náhľad letáku obchodu Fotolab platný od 14.03.2019
Zima 2018 - náhľad letáku obchodu Fotolab platný od 20.11.2018
Jeseň 2018 - náhľad letáku obchodu Fotolab platný od 19.11.2018
Obchod Fotolab môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Ponuka obchodu Fotolab je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny! Fotolab neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 13.06.2019 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad 1day, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop Plus, Auto Kelly, BENU Lekáreň, Dr. Max, Dráčik, Flying Tiger Copenhagen, Huncalife.

Aj Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky má svoje pobočky obchodu Fotolab. Ak ste u nás neboli v hľadaní úspešný, na ich oficiálnej stránke obchodu www.fotolab.sk nájdete celú ich ponuku.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu Fotolab. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online. Je skvelé, že hľadáte aktuálne ponuky obchodu online a prispievate tak ku skvalitňovaniu životného prostredia.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite Vy aj Vaša peňaženka.

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Fotolab a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Fotolab Vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.