Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Invia leták od 25.05.2024 + ponuka na budúci týždeň

Invia

Invia leták

Precestujte svet vďaka letáku INVIA

3/5
Actual brochure

V ponuke INVIA máte k dispozícii dovolenky a zájazdy od viac ako 342 cestovných kancelárií zo Slovenskej a Českej republiky. Cestovná kancelária INVIA si svojich partnerov dôkladne vyberá. Vďaka tomu máte istotu, že všetky zájazdy, ktoré nájdete v INVIA ponuke, sú od renomovaných cestovných kancelárií. Cestovanie s INVIA je vďaka tomu bezpečné a bez rizika.  

Pravidelný INVIA katalóg pre vás vyberá tie najhorúcejšie ponuky na danú sezónu. Precestovať vďaka nemu môžete za výhodné ceny hoc aj celý svet. Najnovší INVIA katalóg platí od 25.05.2024. Už ste si z neho vybrali svoju dovolenkovú destináciu? Napraviť to môžete tu.

Okrem pravidelného katalógu sa v INVIA môžete tešiť aj na výhodné last minute ponuky. Sledujte cestovnú kanceláriu INVIA online a nezmeškajte už viac žiadnu lákavú cestovateľskú ponuku.

INVIA – najväčší výber dovoleniek na slovenskom trhu

Shop

Spoločnosť INVIA vznikla v roku 2005 a už rýchlo po svojom vzniku sa stala najväčším online predajcom zájazdov a dovoleniek u nás. Počas svojho pôsobenia získala spoločnosť INVIA viacero ocenení a dlhodobo sa drží na popredných priečkach medzi predajcami dovoleniek a zájazdov. V roku 2006 prišla ako prvá internetová cestovná agentúra na Slovensku so splátkovým predajom zájazdov. Letenky do celého sveta ponúka spoločnosť INVIA už od roku 2007. Pôsobenie na slovenskom trhu neskôr rozšírila aj o poľský, maďarský a rumunský trh.

Nakupovať dovolenky z ponuky INVIA je dnes možné nielen online, ale aj prostredníctvom kamenných pobočiek. Cestovnú kanceláriu INVIA nájdete napríklad v nasledujúcich slovenských mestách Žilina. Aktuálne otváracie hodiny jednotlivých INVIA pobočiek nájdete na oficiálnej webovej stránke obchodu invia.sk.  

V najnovšom katalógu INVIA je na výber množstvo zájazdov naprieč celým svetom. Napriek tomu ste v ňom nevybrali svoju dovolenku snov? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Cestovanie. Ponuka v Satur, Kartago tours, Turancar a TIP travel bude možno zaujímavejšia

Sortiment INVIA

Assortment

Ponuku cestovnej kancelárie INVIA tvoria zájazdov a dovolenky od rôznych cestovných kancelárií za výhodné ceny. Všetky ponuky v INVIA katalógu sú overené. Partnerom cestovnej kancelárie INVIA sa môžu stať len renomované cestovné kancelárie.

Nech už teda hľadáte dovolenku kdekoľvek, preferujete tropické teplo alebo arktickú zimu, ste skúsený cestovateľ alebo cestovateľ začiatočník, z ponuky INVIA si ľahko vyberiete tú pravú ponuku pre vás.

Stále váhate, či bude dovolenka od INVIA pre vás tá správna voľba? INVIA katalóg Invia leták vás rýchlo presvedčí, že váhať nad INVIA dovolenkou je zbytočné.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Ďalšie reťazce z kategórie Cestovanie