Najnovšie akciové letáky v kategórii Cestovanie

Hľadáte najnovšie akciové ponuky na produkty v kategórii Cestovanie? Kimbino ich pre vás zozbieralo a prehľadne usporiadalo. Pozrite si letáky a katalógy obľúbených obchodov, ktoré sú plné skvelých zliav. Nájsť tu môžete letáky od známych značiek ako Turancar, Invia, Satur, Kartago tours a TIP travel, ale aj mnoho ďalších.

Teší nás, že vám môžeme pri nákupoch pomáhať. Celkovo máme v tejto sekcii k dispozícii 3 online letákov. Pozrite si tie najnovšie:

Ak sa zaujímate o ponuku obchodov špeciálne pre vaše mesto, môžete si vybrať z nasledujúceho zoznamu najvyhľadávanejších miest: Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Žilina a Košice. V prípade, že ste ho v zozname nenašli, môžete ho zadať manuálne vpravo hore v hlavičke webu.

Nemáte čas sledovať všetky nové akcie? My tomu rozumieme. Pripravili sme pre vás preto mobilnú aplikáciu Kimbino, ktorá vás prostredníctvom push notifikácii sama upozorní na nový leták. Vďaka tomu budete o najnovších zľavách informovaní ešte skôr. Pridajte sa k nám a dajme spoločne zbohom papierovým letákom! S Kimbinom máte ponuky vašich obľúbených obchodov v kategórii Cestovanie stále po ruke, kdekoľvek ste, 24 hodín denne. Naplánujte si svoje nákupy a ušetrite ešte dnes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt