Na Slovensku asi nenájdeme niekoho, kto by nepoznal obchod Ingema. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovneského trhu. V obchode Ingema sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Ingema pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 01.07.2019? Pozrite sa tu! Výhodnými cenami Vás možno prekvapia aj obchody 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona.

Ak ste u nás neboli v hľadaní úspešný, na ich oficiálnej stránke obchodu www.ingema.sk nájdete celú ich ponuku.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Ingema online. Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu Ingema si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Sledovať aktuálne ponuky obchodu Ingema sa môžu zdať náročné na čas, ale nie je tomu tak. Stačí na to ísť múdro a prihlásiť s k odberu noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu už potom žiadnu akciu v obchode Ingema nezmeškáte, naviac ušetríte aj veľa času oproti listovaniu papierovými letákmi.