Ingema
3/5

Ingema leták od 22.08.2022 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
REKLAMA

Ingema leták

S Ingema letákom kompletne vybavíte vašu kúpeľňu

3/5
Actual brochure

Na Slovensku asi nenájdeme niekoho, kto by nepoznal obchod Ingema. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovenského trhu. V obchode Ingema sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Ingema pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom Ingema letáku platnom od 22.08.2022 ? To si môžete pozrieť tu.

Nové Ingema letáky vychádzajú nepravidelne. Udržať si dokonalý prehľad o nových Ingema akciách sa preto môže zdať byť zložité. Je to však jednoduchšie, ako si myslíte. Sledujte s nami Ingema online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Najnovší Ingema - Katalóg Prestige Line 2022 ste už čítali? Okrem letákov vydáva obchod Ingema katalógy. V katalógoch si môžete pozrieť kompletnú ponuku z určitej oblasti. Pravidelne vychádzajú napríklad Ingema katalóg Svet dlažieb alebo Ingema katalóg obkladov a dlažieb.

Ingema – líder na trhu v segmente obklady, dlažby a kúpeľne

Shop

Spoločnosť Ingema vznikla v roku 1994. Zakladateľmi boli Ingrid a Marek Michajloví. Už od svojho vzniku sa spoločnosť zaoberala predajom inštalačného materiálu a kompletného vybavenia kúpeľní. Prvá predajňa spoločnosti bola otvorená v septembri 1994 v Michalovciach. Dnes môžete v predajniach Ingema nakupovať v nasledujúcich slovenských mestách: Bratislava, Žilina, Košice, Michalovce, Trenčianska Turná.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní aj ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu ingema.sk.

Leták Ingema ponúka široký sortiment z oblasti dlažieb, obkladov a vybavenia kúpeľní. Napriek tomu ste si v ňom nevybrali vašu vytúženú kúpeľňu? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego a Dom farieb. V Bývanie, nábytok, záhrada budete možno úspešnejší.

Sortiment Ingema

Assortment

Sortiment predajní Ingema tvoria obklady, dlažby a kompletné vybavenie kúpeľne od starostlivo vybraných obchodných partnerov. Nájdete tu kvalitné výrobky značiek ako sú napríklad Bruk-bet, Stadreko, Ceramika Gres, Aavisa a mnoho ďalších.

Ingema kúpeľne budú dokonalým klenotom vašej domácnosti. Ponuka Ingema však nie je len kvalitná, ale aj cenovo výhodná. Presvedčiť sa o tom môžete v najnovšom Ingema letáku. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Ingema
Ingema

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.