REKLAMA
Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Hornbach. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Hornbach ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne: za skvelé ceny! Hornbach svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 02.05.2019? Na to sa môžete pozrieť tu. Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Pobočky obchodov Hornbach nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad Bratislava, Košice. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.hornbach.sk.

Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? Takto už žiť nemusíte! Začnite používať elektronické online letáky obchodu Hornbach a nič z toho Vás už nebude nijak obmedzovať. Chrániť životné prostredie nie je len klišé. Sme preto radi, že aj Vy si pozeráte aktuálnu ponuku obchodu Hornbach online a nie v papierovom letáku. Ušetrí sa tým veľa stromov.