Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Hornbach
3/5

Hornbach leták od 15.05.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
Hornbach

Hornbach leták

Leták Hornbach ponúka pestrý výber sortimentu do záhrady a domu

3/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Hornbach. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Hornbach ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny! Hornbach svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo si pripravil v aktuálnom Hornbach letáku platnom od 15.05.2024 ? Na to sa môžete pozrieť tu.

Nový leták Hornbach vychádza minimálne raz za mesiac. Nájdete v ňom vždy výber tých najlepších akcií. Okrem letákov vydáva Hornbach katalóg, ktorý združuje celý sortiment z určitej oblasti. Výborným príkladom sú napríklad Hornbach katalóg Starostlivosť o záhradu alebo Hornbach katalóg Pracovné oblečenie. Aktuálny leták Hornbach leták vyberá množstvo sezónnych akcií.

Hornbach – najväčší prevádzkovateľ supermarketov so stavebným a záhradným tovarom v Európe

Shop

Spoločnosť Hornbach vznikla v roku 1877 v Nemecku. Hornbach Holding pozostáva z 3 koncernov – Hornnach-Baumarkt-AG, Hornnach Baustoff Union GmbH a Hornbach Immobilien AG. U nás môžete v predajni siete Hornbach nakupovať v nasledujúcich mestách Bratislava a Košice.

Hornbach supermarkety sú otvorené zvyčajne od 8:00 do 21:00, no otváracie hodiny sa môžu pri jednotlivých predajniach líšiť. Odporúčame vám preto overiť si aktuálne otváracie hodiny pred návštevou predajne na oficiálnom webe obchodu hornbach.sk.

Ponuka letáku Hornbach je vždy maximálne výhodná. Napriek tomu ste v nej nenašli v akcii to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť aj letáky ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. V JYSK, Merkury Market, Black Red White, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware, Mountfield a TESCOMA budete možno úspešnejší.

Hornbach sortiment

Assortment

Sortiment Horbach zahŕňa množstvo tovaru do dielne, domácnosti a záhrady. Nájdete tu farby a tapety, interiérové dekorácie a obrazy, krby, radiátory, klimatizácie, náradie, osvetlenie, podlahy, obklady a dlažby a množstvo ďalšieho tovaru, ktorý vaša domácnosť potrebuje.

Celý sortiment nájdete okrem kamennej predajne aj online. Nákup v Hornbach online je pohodlný a rýchly. Prelistujte si najnovší leták Hornbach leták, objednajte svojho favorita a už onedlho sa z neho môžete tešiť vy aj vaša domácnosť. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Plachta
Dlažba
Dvere
Rebrík
Rolety
Žalúzie

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA