MALL.sk
3/5

MALL.sk leták od 28.11.2022 + ponuka na budúci týždeň + BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Mall.sk leták

Leták Mall – všetko čo potrebujete, na jednom mieste

3/5
Actual brochure

Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú internetový obchod V obchode MALL.sk nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! MALL.sk pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Aktuálny Mall leták s názvom MALL.sk - Aktuálna ponuka, nájdete tu.

Nakupovanie cez Mall to je jeden výhodný nákup za druhým. Nová, zaujímavá ponuka Mall je dostupná takmer každý deň. Okrem týchto špeciálnych obmedzených akcií, ponúka Mall svojim zákazníkom ešte aj akciu s názvom Mall vychytávka týždňa. Pravidelne sledovať akcie Mall sa teda rozhodne oplatí. Ponuku platnú od 28.11.2022, ste už videli?

Mall.sk – obchod otvorený 24 hodín denne, 365 dní v roku

Shop

Obchod Mall.sk predstavuje veľký internetový obchod, ktorý patrí do medzinárodnej holdingovej štruktúry NASPERS a MIH Allegro, ktorá združuje najvýznamnejších hráčov na internete v strednej Európe. Na slovenskom internetovom trhu podniká obchod Mall.sk už od roku 2005 a dnes patrí spoločnosť právom medzi najväčších internetových predajcov na Slovensku. Okrem Slovenska spoločnosť pôsobí aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a Slovinsku.

Hlavným mottom spoločnosti je „Objednané považujte za doručené“. Preto sa snaží distribuovať svoje objednávky takmer okamžite, a okrem doručenia prostredníctvom kuriéra ponúka aj vyzdvihnutie objednávky na niektorej z prevádzok zo siete svojich odberných miest. Odborné miesto Mall.sk nájdete napríklad v týchto mestách Bratislava, Senec, Žilina a Košice.

Kompletný zoznam odberných miest aj ich aktuálne otváracie hodiny si môžete pozrieť na oficiálnej stránke predajcu mall.sk.

Sortiment Mall tvorí široká paleta tovaru až z rôznych oborov. Napriek tomu ste medzi nimi nenašli svojho favorita? Čo tak skúsiť pozrieť v niektorom ďalšom obchode z kategórie Elektronika. V Alza, Brloh, Datart, ED Profi, ELSATEX, Euronics, Hej.sk, NAY Elektrodom, Okay a Planeo Elektro budete možno úspešnejší.

Sortiment Mall

Assortment

Internetový obchod Mall ponúka okolo 40 – tisíc produktov z kategórii ako sú elektronika, šport, starostlivosť o dieťa, oblečenie, hračky, drogéria či hobby potreby. Celkovo tvorí sortiment Mall tovar až zo 17 rôznych oborov.

O aktuálnosť ponuky a špeciálne akcie, zvýhodnené nákupy, ponuku Mall vychytávka týždňa, či rozšírenie sortimentu o novinky na trhu sa starajú skúsení odborníci. Mall leták či rôzne akcie sú preto vždy prispôsobené aktuálnym potrebám zákazníkov.

Pozrite si, čo si pre vás pripravili v MALL.sk - Aktuálna ponuka. Nakupovanie cez Mall je nielen výhodné, ale aj zábavné. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

MALL.sk BLACK FRIDAY 2022

Internetový predajca s najširšou ponukou sortimentu Mall má pre zákazníkov na Black Friday 2022 pripravené desiatky zliav. Využite túto príležitosť a zariaďte si domácnosť lacno a jednoducho. Výpredaj sortimentu z kategórie Elektronika začína 28.11.2022. Výhodou Mall je, že kvôli nakupovaniu nemusíte vyťahovať nohy z domu. Dokonca môžete dať bokom strach, že vás v predajni ušliape dav sfanatizovaných zákazníkov. Všetky transakcie robíte pohodlne odkiaľkoľvek a bezpečne z vášho zariadenia. Ak ste si nestihli kúpiť žiadnu elektroniku ani domáce elektrospotrebiče v piatok, môžete tak urobiť nasledujúci pondelok, Cyber Monday.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
MALL.sk
MALL.sk