Experti na spracovanie ovocia a zeleniny - náhľad letáku obchodu MALL.sk platný od 06.09.2018
Akciové ponuky na leto - náhľad letáku obchodu MALL.sk platný od 07.07.2018
Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod MALL.sk. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. V obchode MALL.sk nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! MALL.sk pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 15.07.2019 nájdete tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad Alza, Comcas, Conrad, Datart, Digipro, ELSATEX, Euronics, Hej.sk, Home Elektro, NAY Elektrodom?

Ak chcete nakupovať v obchode MALL.sk, môžete zájsť napríklad do týchto miest: Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, Poprad, Prešov. Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu www.mall.sk.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu MALL.sk môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad Vám z neho doma nezostane. Viete, že práve chránite životné prostredie? Čím? Tým, že nelistujete papierový leták obchodu MALL.sk, ale online leták!

Neveríte, že šetriť nakupovaním je jednoduché? Poďte sa o tom presvedčiť!

Akčná ponuka obchodu MALL.sk býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu MALL.sk nezmeškali? Je to jednoduché: prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.