Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Brloh
3/5

Brloh leták od 15.04.2024 + ponuka na budúci týždeň

Brloh

Šetrite s Brloh katalógom

3/5
Actual brochure

Využite najlepšie akcie s Brlohom vďaka digitálnemu Brloh letáku. Herné príslušenstvo, vedecko fantastická literatúra od svetoznámych spisovateľov, uletené komiksy, stolové a kartové hry, no predovšetkým videohry na popredné konzoly kúpite vďaka katalógu za zlomok ceny. Brloh ponuka sa naozaj nemá za čo hanbiť, sú tam hráčske vychytávky od A po Z. Na svoje si príde amatér aj ostrieľaný gamer. V katalógu Brloh leták nájdete zľavy až do 50 %. 

Brloh leták sa spúšťa vždy prvý deň v mesiaci a trvá do jeho konca. Akcie sú ako stvorené na upršané jesenné obdobie. Strávte ho v teple domova hraním videohier či stolových hier v kruhu priateľov. Brloh ponúka niečo pre každého. Máte vždy mesiac na to, aby ste využili aktuálnu Brloh ponuku, ktorá sa v každom katalógu mení podľa dostupnosti sortimentu. 

Aktuálny Brloh katalóg je platný od 15.04.2024. Nájsť ho môžete tu. Vďaka digitálnemu letáku máte vždy po ruke najvýhodnejšiu ponuku od Brlohu. Papierový leták zapatrošíte jednoducho, ale telefón, ten len tak ľahko nestratíte a navyše ho nosíte stále pri sebe.

Ako sa obchod Brloh stal jednotkou na slovenskom trhu

Shop

Uznávaná a prevažne medzi mládežou obľúbená sieť predajní Brloh je na Slovensku už od roku 1996. O dva roky neskôr sa Brloh rozšíril aj do digitálnych vôd a spustil prevádzku elektronického obchodu. Nakupovanie v Brlohu je o to jednoduchšie. Nájdete si lákavú zľavu v katalógu, navštívite e-shop Brloh, výhodne nakúpite a užívate si zábavu. 

Brloh má svoju základňu na bratislavskej Heydukovej ulici, kam sa presťahoval po tom, čo sa na základe veľkého úspechu pôvodne kníhkupectvo zmenilo na obchod s herným sortimentom. Neskôr Brloh expandoval za hranice Slovenska, do susedného Česka, kde si hneď získal zástup fanúšikov. Samotná filozofia značky je poskytnúť ľuďom “útočisko” pred monotónnym a materialistickým svetom. Brloh je miestom zdieľanej radosti a spoločných záujmov. 

Brloh je hrdý na to, že svojim zákazníkom poskytuje exkluzívne služby. Vďačí za to dlhoročne pozitívnej reputácii, ktorá ho na Slovensku a v susedných Čechách vyniesla na vrchol trhovej pyramídy. Brloh pravidelne predstavuje zľavnený sortiment, pričom na tovar nikdy nečakáte dlhšie ako pár dní. Zberateľské predmety a oblečenie nájdete častokrát iba v Brlohu, čo z neho činí posvätné miesto všetkých fanúšikov fantasy a počítačových i konzolových hier. 

Brloh dnes nie je iba v Bratislave. Na Slovensku ho nájdete aj v týchto mestách - Žilina, Nitra, Prešov, Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Trenčín a Trnava. Otváracie hodiny sú rôzne. Aby ste získali prehľad, pozrite si oficiálny brloh.sk

Ak máte predsa len pocit, že Brloh akcie nespĺňa všetky vaše požiadavky a chcete viac, pozrite sa do jedného z nasledujúcich obchodov Datart, Planeo Elektro, Euronics, Alza, MALL.sk, Okay, NAY Elektrodom, Whirlpool, Pro Elektro a ED Profi.

Sortiment, ktorý Brloh ponúka

Assortment

Brloh ponuka je značne široká. Už dávno v nej nenájdete iba fantastickú literatúru. Dnes Brlohu vládnu počítačové, konzolové a stolové hry, ako aj herné príslušenstvo a rôzny zberateľský materiál. Dobrým príkladom je aktuálny leták Brloh leták, v ktorom nájdete rôzny tovar za zľavnené ceny. Brloh je tiež priateľský k zberateľom. Už nemusíte zháňať vaše obľúbené “hračky” kade-tade, v Brlohu je všetko pod jednou strechou. Vašou jedinou úlohou je vybrať si.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA
Vyhľadávanie
Kimbino
Brloh

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.