Drevona
3/5

Drevona leták online + BLACK FRIDAY výpredaj

REKLAMA
REKLAMA

Drevona leták

Drevona leták – kvalitný nábytok za ceny, ktoré potešia

3/5
Actual brochure

O obchode Drevona počul už určite každý z nás. Je totiž jedným z najúspešnejších na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Drevona je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetok nábytok, ktorý potrebujete. Páčiť sa Vám budú aj ceny. Pravidelné aj nové akcie, to je doména obchodu Drevona. tu nájdete nový Drevona leták platný od 11.11.2022.

V Drevona katalógu 2022 nájdete kompletnú ponuku nábytku Drevona. Ponuku Drevona katalógu priebežne dopĺňajú akciové letáky, ktoré vychádzajú rôzne. Mať v nich dokonalý prehľad sa preto môže zdať byť nemožné. No s nami to nebude žiadny problém. Sledujte ponuku Drevona online a už viac neprehliadnete žiadnu špeciálnu akciu na nábytok Drevona. Leták Drevona - Aktuálna ponuka ste už čítali?

Obchod Drevona

Shop

Nábytok Drevona bol založený v roku 1949 v Prahe s odštiepným závodom so sídlom v Bratislave. Práve z bratislavského podniku sa neskôr stal samostatný podnik s pôsobnosťou pre Slovensko. Drevona prevádzkuje na Slovensku sieť kamenných predajní s nábytkom vlastnej výroby. Nakupovať nábytok Drevona môžete v nasledujúcich mestách Bratislava, Sereď, Žilina, Komárno, Kežmarok, Zlaté Moavce.

Otváracie hodiny jednotlivých predajní Drevona sa líšia. Overiť si ich pred návštevou môžete na oficiálnom webe spoločnosti drevona.sk. Okrem nákupu v predajni si môžete kúpiť nábytok Drevona aj prostredníctvom e-shopu. E-shop Drevona má sklad o rozlohe viac ako 4 futbalových ihrísk. Pravdepodobnosť, že tu nájdete svoj vytúžený nábytok, je preto vysoká.  

Ponuka v letáku Drevona zahŕňa široký výber postelí, sedačiek aj ďalšieho nábytku. Nenašli ste v ňom napriek tomu svoj vysnívaný kúsok? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Nábytok od 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego a Dom farieb možno viac naplní vaše predstavy.

Sortiment Drevona

Assortment

Sortiment nábytku Drevona tvorí množstvo rôzneho nábytku do obývačky, kuchyne, spálne, detskej izby, predsiene či kancelárie. Či už hľadáte novú posteľ, sedačku, komodu alebo kancelársku stoličku, v Drevone budete mať na výber hneď niekoľko možností.

Predajne Drevona a e-shop ponúkajú nábytok prevažne vlastnej výroby, no nájdete tu aj výrobky iných slovenských výrobcov nábytku a kvalitné zahraničné značky. Celú ponuku nábytku nájdete v Drevona katalóg 2022. Pred nákupom si nezabudnite pozrieť aj akciovú ponuku v Drevona letáku Drevona - Aktuálna ponuka. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.

Drevona BLACK FRIDAY 2022

Nákupný sviatok Black Friday je tu a dorazil aj do obchodu Drevona. Pozrite si akčnú ponuku zliav počas Black Friday 2022 v novom Drevona letáku!
Najnovší leták s názvom Drevona - Aktuálna ponuka je platný od od piatka 11.11.2022. Nenechajte si ujsť skvelé Black Friday zľavy v obchode Drevona. V kategórii Bývanie, nábytok, záhrada nájdete aj množstvo ďalších letákov k akcii Black Friday.
Ak sa chystáte nakúpiť Vianočné darčeky v predstihu a hľadáte inšpiráciu, pozrite si všetky akciové letáky zo sekcie Black Friday a ušetrite. Prehľad o tých najlepších zľavách vám aj počas Black Friday prináša Kimbino.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Drevona
Drevona