KimbinoKimbino
Alpine Pro
3/5

Alpine Pro leták na budúci týždeň + aktuálna ponuka

REKLAMA
REKLAMA

Leták Alpine Pro poteší nielen profesionálnych športovcov

3/5
Actual brochure

Len málokto nepozná obchod Alpine Pro. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu. V obchode Alpine Pro nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny. Alpine Pro prichádza pravidelne s novými akciami. Aktuálny leták Alpine Pro platný od 29.11.2021 môžete nájsť tu.

Nový leták Aplpine Pro vychádza nepravidelne, preto mať dokonalý prehľad o ich akciách môže byť zložité, ale nie nemožné. Sledujte Alpine Pro letáky online a už vám viac neunikne žiadna špeciálna akcia. Mať leták Alpine Pro black friday medzi prvými sa určite oplatí. Nielen obuv Alpine Pro, ale aj ďalšie produkty od Alpine, sú vtedy dostupné naozaj za bláznivé ceny. Ale ani zďaleka to nie je jediný Alpine Pro výpredaj, na ktorý sa môžete v priebehu roka tešiť. Aktuálny leták Alpine Pro - Dámska kolekcia tiež nezaostáva s výhodnými ponukami.

Alpine Pro – jeden z lídrov rebríčka Najobdivovanejších firiem v Českej republike

Shop

Česká spoločnosť Alpine Pro vznikla v roku 1984. Za svoje dlhoročné pôsobenie sa stihla stať lídrom na českom trhu s outdoorovým oblečením a doplnkami a svoje miesto si našla aj na zahraničných trhoch. Svoje dcérske spoločnosti má firma Alpine Pro na Slovensku, Poľsku a v Číne. U nás môžete v obchode Apline Pro nakupovať v nasledujúcich mestách Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin a Nitra. Nakupovať tovar tejto značky však môžete aj v iných krajinách, ako sú napríklad Švajčiarsko, Nemecko, Nórsko a Dánsko.

Otváracie hodiny jednotlivých Alpine Pro predajní sú rôzne. Okrem nákupu v značkovej predajni spoločnosti, si môžete tovar značky Alpine Pro zakúpiť aj v obchodoch Sportisimo a Globus. Viac informácií o nákupnej sieti Alpine Pro nájdete na oficiálnom webe predajcu www.alpinepro.sk.

Alpine Pro patrí medzi najobdivovanejšie firmy Českej republiky. A nákup u nich je vždy známkou kvality. Nenašli ste napriek tomu v letáku Alpine Pro to, čo ste hľadali?  Skúste pozrieť v letákoch ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. V ABOUT YOU, Adidas, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon a Deichmann budete možno úspešnejší.

Sortiment Alpine Pro

Assortment

Spoločnosť Alpine Pro predáva športové oblečenie a obuv vyrobené z najmodernejších materiálov, prepracovaných strihov a plné dômyselných detailov. Na návrhu jednotlivých kolekcií pracuje vlastný tím dizajnérov, vďaka čomu je každá kolekcia vždy originálnym dielom.

Okrem športového vybavenia pre širokú verejnosť spolupracuje značka aj na výrobe oblečenia pre profesionálnych športovcov. Z dielne značky Alpine Pro pochádzajú napríklad kolekcie Českého olympijského tímu.

Oblečenie a obuv Alpine Pro je vždy zárukou najvyššej kvality a prepracovaného dizajnu. Ktorý kúsok z aktuálneho letáku Alpine Pro Alpine Pro - Dámska kolekcia  vás zaujal?

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Alpine Pro
 • Belá 7271
 • Dlhé Hony 1
 • Ferka Urbánka 11
 • Ivánska cesta 16
 • Kamenné Pole 4555
 • Lamač 6780, OC Bory Mall
 • Mlynská 39, OC MADARAS
 • Moldavská cesta 32
 • Na troskách 25
 • Nábrežná ul. 1913/5A
 • Pĺtniky 2
 • Pribinova 8
 • Prielohy 979/1
 • Štefaniková trieda 61
 • Vajnorská 100
 • Vihorlatská 2A