Kimbino
Kimbino

NIKE leták od 01.06.2024 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA
NIKE
REKLAMA

NIKE leták

NIKE leták poteší všetkých športovcov

3/5
Actual brochure

Obchod NIKE je pre mnohých Slovákov synonymom kvalitného športového oblečenia a obuvi s výborným pomerom cena a kvalita. Katalóg NIKE vždy prináša množstvo noviniek z oblasti športovej módy, ale aj rôzne akcie. Ten najnovší, platný od 01.06.2024, si môžete pozrieť tu.

Športové oblečenie a obuv od NIKE sa teší mimoriadnej obľube a tie najlepšie ponuky z katalógu NIKE sa rýchlo predávajú. Obuv NIKE je dokonca populárna aj medzi vrcholovými športovcami. Sledujte s nami NIKE online a nezmeškajte už viac žiadnu výhodnú akciu na športovú obuv a oblečenie.

NIKE oblieka športovcov už viac ako 50 rokov

Shop

Za vznikom legendárnej športovej značky NIKE stoja športoví nadšenci Phil Knight a Bill Bowerman, ktorí v roku 1964 založili spoločnosť Blue Ribbon Sport. Práve tá je dnes považovaná za akéhosi predchodcu obchodu NIKE. Spoločnosť Blue Ribbon Sport však nepredávala výrobky vlastnej značky. Zamerala sa len na predaj japonských bežeckých topánok, dnes známych pod značkou Asics. Prvú vlastnú kolekciu priniesla spoločnosť až v roku 1971.

V tomto roku vzniklo aj legendárne logo spoločnosti, ktoré sa jej majiteľovi vôbec nepáčilo. Napriek tomu sa logo, ktorého autorkou je, v tom čase študentka, Carolyn Davidson, používa až dodnes. Známy slogan - „Just do it“ spoločnosť využíva od roku 1988. 

Dnes môžete výrobky značky NIKE nakupovať prostredníctvom vlastných značkových predajní aj predajných partnerov po celom svete. Vlastnú predajnú sieť spoločnosti tvorí viac ako 900 predajní. U nás nájdete značkový obchod NIKE napríklad v nasledujúcich mestách: Bratislava, Žilina, Košice, Banská Bystrica či Nitra.

Kompletnú celosvetovú predajnú sieť aj aktuálne otváracie hodiny jednotlivých predajní nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti nike.com. Taktiež tu nájdete aj NIKE e-shop, vďaka ktorému si môžete kúpiť kvalitné športové oblečenie a obuv aj z pohodlia domova.

Ponuka NIKE to je kvalitná výbava pre rôzne druhy profesionálneho aj rekreačného športu. Napriek tomu ste si z katalógu NIKE nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Odev, obuv a šport. Športové oblečenie a obuv od Bonprix, Pepco, Sportisimo, Deichmann, Intersport, Takko, Kik, Baťa, Astratex a CCC vás možno oslovia viac.

Sortiment NIKE

Assortment

V ponuke NIKE nájdete športové tenisky, mikiny, športové podprsenky, tričká, šortky, legíny, tepláky a rôznych ďalších športových pomocníkov. Či už hľadáte výbavu pre profesionálny alebo amatérsky šport či pohodlné oblečenie a obuv na voľný čas, z oblečenia a obuvi NIKE si hravo vyberiete to pravé pre vás.

Sortiment značky NIKE tvoria tieto produktové línie:

  • NIKE Golf – golfová móda a obuv,
  • Aif Force 1,
  • NIKE Dunk Nike Pro,
  • Air Jordan,
  • Air Max,
  • NIKE +,
  • NIKE Blazers,
  • Foamposite.

Dcérskymi spoločnosťami NIKE sú aj známe značky Converse, Jordan a Hurley International.

Máte už aj vy svojho favorita z najnovšieho katalógu NIKE NIKE New In Women? Nezabudnite, že  s nákupom v NIKE sa váhať neoplatí.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA