Martinus
3/5

Martinus Banská Bystrica | leták Black Friday

REKLAMA
REKLAMA

Martinus Banská Bystrica leták

3/5
Actual brochure
Obchod Martinus je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Ponuka obchodu Martinus je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa vám budú aj ceny! Martinus neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 21.11.2022, prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad 1day, Albi, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop, Auto Kelly, BENU Lekáreň, BodyWorld, Dr. Max, Dráčik?

Pobočky obchodov Martinus nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad Martin, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Bratislava. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu martinus.sk.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Martinus kdekoľvek ste.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Martinus v meste Banská Bystrica

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Martinus
Martinus