Datart
3/5

Datart Banská Bystrica leták od 01.09.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Datart Banská Bystrica leták

3/5
Actual brochure
Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod Datart. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. Za skvelé ceny si v obchode Datart môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Datart pre vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 01.09.2022, nájdete tu. Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad Alza, Brloh, ED Profi, ELSATEX, Euronics, Hej.sk, MALL.sk, NAY Elektrodom, Okay, Planeo Elektro?

Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Datart, nakúpiť môžete napríklad v meste Bratislava, Prešov, Žilina, Košice, Banská Bystrica. Máte vyhliadnutý tovar, ale na našej stránke ste informácie o jeho ponuke nenašli? Tak prejdite na oficiálny web obchodu www.datart.sk.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Datart online.

Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite vy aj vaša peňaženka.

Chcete si uchovať stály prehľad nad ponukami obchodu Datart? Choďte na to múdro! Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte už žiadnu akciu v obchode Datart.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Datart v meste Banská Bystrica

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Datart
Datart