Studio Moderna
3/5

Studio Moderna Banská Bystrica leták od budúceho týždňa - aktuálna akcia

REKLAMA

Studio Moderna Banská Bystrica leták

3/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod Studio Moderna. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. V obchode Studio Moderna sa nestane, že by ste tu nezohnali čokoľvek z toho, čo práve potrebujete. A ešte aj ušetríte! Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb?
Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Studio Moderna, nakúpiť môžete napríklad v meste Bratislava, Prešov, Košice, Banská Bystrica, Michalovce. Ak ste u nás neboli v hľadaní úspešný, na ich oficiálnej stránke obchodu www.studio-moderna.com nájdete celú ich ponuku.
Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Studio Moderna online. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Studio Moderna si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.
Chcete šetriť? Vyskúšajte to cez lacnejšie nákupy a výsledok čoskoro pocítite vy aj vaša peňaženka.
Je ťažké nepremeškať tie najvýhodnejšie ponuky obchodu Studio Moderna, keď chodíte do práce a máte veľa iných starostí? Takto skúste inak. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino. Tým si zaistíte rýchly prehľad nad všetkými akciami obchodu Studio Moderna.
REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Studio Moderna v meste Banská Bystrica

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Studio Moderna
Studio Moderna