Hodnotenie 2/5

Obchod Tempo Kondela je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. Tempo Kondela ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne: za skvelé ceny! Tempo Kondela neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 25.10.2017 prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona.

Nepodarilo sa Vám nájsť na našej webovej stránke to, čo ste hľadali? Môžete prejsť na oficiálnu stránku obchodu www.tempo-kondela.sk.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu Tempo Kondela môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad Vám z neho doma nezostane. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov. Tým, že leták obchodu Tempo Kondela si pozeráte v elektronickej podobe, ušetrí sa veľa papiera.

Ako začať konečne šetriť? Predsa vďaka lacnejším nákupom!