Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Tupperware leták 2024 - Tupperware leták

Tupperware

Tupperware leták

Leták Tupperware

3/5
Actual brochure

Obchod Tupperware môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Tupperware ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Tupperware prichádza pravidelne s novými akciami. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom Tupperware letáku platnom od 01.07.2024 ? To si môžete pozrieť tu.

Nový Tupperware leták vychádza nepravidelne, zvyčajne na začiatku nového mesiaca. Udržať si dokonalý prehľad o nových Tupperware akciách sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte  Tupperware online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Aktuálna ponuka v letáku Tupperware leták je naozaj lákavá. Už ste ju videli? Okrem letákov vydáva obchod Tupperware katalóg 2024. V katalógoch si môžete pozrieť kompletnú ponuku z určitej oblasti.

Tupperware – moderné výrobky najvyššej kvality

Shop

Spoločnosť Tupperware vznikla v roku 1944. Založil ju mladý fyzik Earl S. Tupper v Spojených štátoch amerických. Hitom spoločnosti sa stala zázračná misa vyrobená z vtedy pomerne neznámeho polyetylénu. Úspech Tupperware vďaka inovatívnemu výrobku nenechal na seba dlho čakať a rýchlo sa rozšíril aj za hranice USA. Dnes nájdeme výrobky značky Tupperware vo viac ako 100 krajinách sveta. U nás pôsobí značka od roku 1996. Výrobky sú dostupné prostredníctvom domácich prezentácii od skúsených Tupperware poradkýň. Už rýchlo po svojom vzniku získala stabilnú pozíciu v nábytkárskom sektore.

Ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu tupperware.sk.

Leták Tupperware ponúka široký sortiment za zaujímavé ceny. Napriek tomu ste si v ňom nič nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Mountfield a TESCOMA. Ponuka v Bývanie, nábytok, záhrada budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Tupperware

Assortment

Sortiment Tupperware tvorí široká paleta výrobkov slúžiacich na uchovávanie, zmrazovanie či servírovanie potravín. Nájdete tu výrobky pestrých farieb, unikátneho dizajnu a v neposlednom rade, vysokej kvality. Presvedčiť sa o tom a vybrať si svojho nového pomocníka do domácnosti môžete v letáku Tupperware leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA