Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Tupperware
3/5

Tupperware leták 2023 - Tupperware leták

REKLAMA
REKLAMA

Tupperware leták

Leták Tupperware

3/5
Actual brochure

Obchod Tupperware môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Tupperware ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Tupperware prichádza pravidelne s novými akciami. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom Tupperware letáku platnom od 05.06.2023 ? To si môžete pozrieť tu.

Nový Tupperware leták vychádza nepravidelne, zvyčajne na začiatku nového mesiaca. Udržať si dokonalý prehľad o nových Tupperware akciách sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte  Tupperware online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Aktuálna ponuka v letáku Tupperware leták je naozaj lákavá. Už ste ju videli? Okrem letákov vydáva obchod Tupperware katalóg 2023. V katalógoch si môžete pozrieť kompletnú ponuku z určitej oblasti.

Tupperware – moderné výrobky najvyššej kvality

Shop

Spoločnosť Tupperware vznikla v roku 1944. Založil ju mladý fyzik Earl S. Tupper v Spojených štátoch amerických. Hitom spoločnosti sa stala zázračná misa vyrobená z vtedy pomerne neznámeho polyetylénu. Úspech Tupperware vďaka inovatívnemu výrobku nenechal na seba dlho čakať a rýchlo sa rozšíril aj za hranice USA. Dnes nájdeme výrobky značky Tupperware vo viac ako 100 krajinách sveta. U nás pôsobí značka od roku 1996. Výrobky sú dostupné prostredníctvom domácich prezentácii od skúsených Tupperware poradkýň. Už rýchlo po svojom vzniku získala stabilnú pozíciu v nábytkárskom sektore.

Ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu tupperware.sk.

Leták Tupperware ponúka široký sortiment za zaujímavé ceny. Napriek tomu ste si v ňom nič nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie JYSK, Merkury Market, Kika, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion a Mountfield. Ponuka v Bývanie, nábytok, záhrada budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Tupperware

Assortment

Sortiment Tupperware tvorí široká paleta výrobkov slúžiacich na uchovávanie, zmrazovanie či servírovanie potravín. Nájdete tu výrobky pestrých farieb, unikátneho dizajnu a v neposlednom rade, vysokej kvality. Presvedčiť sa o tom a vybrať si svojho nového pomocníka do domácnosti môžete v letáku Tupperware leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Čaj
Telefón
Puzdro
Kanvica
Žehlička na vlasy
Kôš
Ceruzka na oči
Rúž na pery
Lesk na pery
Lak na nechty
Maska na vlasy
Olej na vlasy
Lak na vlasy
Tužidlo na vlasy
Farba na vlasy
Pena na holenie
Voda po holení
Krém na ruky
Pena do kúpeľa
Prášok na pranie

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Tupperware
Tupperware

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.