KimbinoKimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Tupperware
3/5

Tupperware leták 2022 - Tupperware - leták

REKLAMA
REKLAMA

Tupperware leták

Leták Tupperware

3/5
Actual brochure

Obchod Tupperware môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Tupperware ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny. Tupperware prichádza pravidelne s novými akciami. Aké zľavy sa nachádzajú v najnovšom Tupperware letáku platnom od 01.08.2022 ? To si môžete pozrieť tu.

Nový Tupperware leták vychádza nepravidelne, zvyčajne na začiatku nového mesiaca. Udržať si dokonalý prehľad o nových Tupperware akciách sa preto môže zdať byť zložité. S nami to však bude hračka. Sledujte  Tupperware online a už vám neutečie žiadna nová akcia. Aktuálna ponuka v letáku Tupperware - leták je naozaj lákavá. Už ste ju videli? Okrem letákov vydáva obchod Tupperware katalóg 2022. V katalógoch si môžete pozrieť kompletnú ponuku z určitej oblasti.

Tupperware – moderné výrobky najvyššej kvality

Shop

Spoločnosť Tupperware vznikla v roku 1944. Založil ju mladý fyzik Earl S. Tupper v Spojených štátoch amerických. Hitom spoločnosti sa stala zázračná misa vyrobená z vtedy pomerne neznámeho polyetylénu. Úspech Tupperware vďaka inovatívnemu výrobku nenechal na seba dlho čakať a rýchlo sa rozšíril aj za hranice USA. Dnes nájdeme výrobky značky Tupperware vo viac ako 100 krajinách sveta. U nás pôsobí značka od roku 1996. Výrobky sú dostupné prostredníctvom domácich prezentácii od skúsených Tupperware poradkýň. Už rýchlo po svojom vzniku získala stabilnú pozíciu v nábytkárskom sektore.

Ďalšie dôležité informácie o spoločnosti si môžete pozrieť na oficiálnom webe predajcu www.tupperware.sk/sk/index.

Leták Tupperware ponúka široký sortiment za zaujímavé ceny. Napriek tomu ste si v ňom nič nevybrali? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie 4home.sk, ASKO nábytok, Bauhaus, Black Red White, Blanco, Bonami, Daza, Decodom, Diego a Dom farieb. Ponuka v Bývanie, nábytok, záhrada budete možno zaujímavejšia.

Sortiment Tupperware

Assortment

Sortiment Tupperware tvorí široká paleta výrobkov slúžiacich na uchovávanie, zmrazovanie či servírovanie potravín. Nájdete tu výrobky pestrých farieb, unikátneho dizajnu a v neposlednom rade, vysokej kvality. Presvedčiť sa o tom a vybrať si svojho nového pomocníka do domácnosti môžete v letáku Tupperware - leták.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Najobľúbenejšie produkty na Kimbine:

Kuracie mäso
Jablká
Cestoviny
Korenie
Voda
Cesnak
Telefón
Lis
Zázvor
Penne
Krevety
Čierne korenie

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Tupperware
    Tupperware