dm drogerie
3/5

dm drogerie Chorvátsky Grob leták + BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

dm drogerie Chorvátsky Grob leták

3/5
Actual brochure
Nájde sa len málo ľudí, ktorí by nepoznali obchod dm drogerie. Patrí totiž k lídrom na slovenskom trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod dm drogerie typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Nová akcia? Tú pre svojich zákazníkov pripravuje dm drogerie pravidelne. Aktuálnu ponuku, platnú od 01.11.2022, nájdete tu. Chýba v obchode dm drogerie nejaký tovar? Skúste ju nájsť niekde inde! Pozrite si napríklad ponuku obchodov 101 drogerie, Avon, Dedra, Farmasi, LR, Marionnaud, Mary Kay, Notino, Oriflame, Retrogéria.

Aj Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Prešov, Žilina má svoje pobočky obchodu dm drogerie. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu mojadm.sk.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu dm drogerie.

Tovar v akcii dokáže ušetriť veľa peňazí, len musíte vedieť, čo a kde je práve v ponuke. Vďaka online letákom sa to ľahko a rýchlo dozviete.

Akčná ponuka obchodu dm drogerie býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu dm drogerie nezmeškali? Je to jednoduché. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky dm drogerie v meste Chorvátsky Grob

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
dm drogerie
dm drogerie