KimbinoKimbino

Minulý rok ste počas Black Friday mohli najvýhodnejšie nakúpiť elektroniku

31. októbra 2019

V roku 2018 boli najväčšie zľavy poskytované na elektroniku. Niektoré obchody ponúkali tovar za cenu nižšiu až o 80 %! 

Black Friday zľavy na elektroniku

Jedným z najväčších predajcov elektroniky, ktorý sa do Black Friday na Slovensku zapája, je Alza. Ponúkaný tovar je zľavnený až o 80 %. Výhodou je, že Čierny piatok u tohto obchodníka netrvá len tradičné 3 dni. Tento rok bude ponúkať tovar v zľave celý týždeň. Zákazníci však môžu z každého akciového produktu zakúpiť na objednávku maximálne jeden kus. V roku 2018 bolo v ponuke až 2500 unikátnych produktov. Okrem elektroniky ponúka Alza produkty z oblasti krásy, zdravia a hobby.

Ďalším veľkým hráčom na trhu elektroniky je internetový obchod hej.sk. Podobne ako Alza, aj hej.sk ponúkal v roku 2018 na vybrané produkty zľavu až do výšky 80 %. Mimo elektroniky je tu možné zakúpiť športové vybavenie, veci pre dielňu a záhradu, hračky, parfumy a chovateľské potreby. Tento rok sa chystá v 80 % zľavách pokračovať. Okrem toho budú k dispozícii aj zľavové kódy a kupóny, s ktorými bude možné získať nižšiu cenu aj na nezľavnených produktoch. Obchod zároveň svojich zákazníkov uisťuje, že podobne ako minulý rok, aj tento rok bude Black Friday trvať dlhšie ako tradičné tri dni. 

Lacnú elektroniku so zľavou do 80 % počas Black Friday ste minulý rok mohli kúpiť aj na e-shope Mall.sk. Podobne to bude aj tento rok. E-shop zľavy plánuje ponechať dlhšie, než je bežné trvanie Čierneho piatka

Silným hráčom na trhu s elektronikou je aj obchod Nay. Výhodou je, že na rozdiel od vyššie zmienených e-shopov má Nay okrem e-shopu aj kamenné prevádzky. Tovar si tak môžete ísť pozrieť na vlastné oči. Obchod minulý rok poskytoval zľavy do výšky 50 % a podobne tomu bude aj tento rok. Okrem bežnej platby je možné tovar zakúpiť aj na splátky bez navýšenia. Pozor, Black Friday v Nay má štandardné trvanie – od piatka do nedele. 

black friday

Výpredaje Black Friday v ďalších kategóriách

Bohatú históriu predaja má za sebou aj známy obchod TPD. Ako už prezrádza názov „Tovar pre domácnosť“, zakúpite tu najmä elektroniku, ale aj nábytok a domáce potreby. Minulý rok ponúkali zľavy na vybrané výrobky až do výšky 80 %. 

V roku 2018 sa už po niekoľký raz do akcie Black Friday zapojil aj obchod Andrea Shop. Výška zliav bola rôzna v závislosti od ponúkaného tovaru. Čierny piatok trval tradične 3 dni a v pondelok obchod uviedol špeciálne ceny v rámci akcie Cyber Monday.  Okrem štandardných zliav bolo minulý rok možné získať aj zľavové kupóny na tovar aj celý nákup. Navyše, tovar bolo možné kúpiť aj na splátky bez navýšenia. Andrea Shop sa do Black Friday plánuje zapojiť aj tento rok. 

Okrem elektroniky bolo možné za výrazné zľavy zakúpiť aj drogériu a kozmetiku. Konkrétne máme na mysli e-shop Notino, ktorý v roku 2018 ponúkal zľavy až do výšky 70 %. Do akcie Black Friday sa zapojí aj tento rok, akcia potrvá až do 01. decembra 2019.

Ak sa chystáte kupovať nábytok, odporúčame vám počas Black Friday navštíviť obchod Kika. Minulý rok na vybrané produkty ponúkal zľavu až 90 % a na všetky ostatné 20 %! Rovnako to bude aj tento rok. 

Počas Čierneho piatka sa rozhodne dá nakúpiť lacno a výhodne. Stačí si ceny dobre prepočítať a nákup správne naplánovať. Preto radšej počkajte s kúpou elektroniky, kozmetiky, nábytku, oblečenia a ďalšieho tovaru do 29. novembra, kedy začína Black Friday výpredaj. Vďaka https://www.kimbino.sk/black-friday/ sa v ponukách rýchlo zorientujete a výhodne nakúpite.

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt