false
Kimbino
Kimbino
Hej.sk
3/5

Hej.sk leták od 01.12.2023 + ponuka na budúci týždeň

REKLAMA

Hej.sk leták

Hej.sk leták – tie najlepšie zľavy a výpredaje akčného internetového obchodu

3/5
Actual brochure

Internetový obchod Hej.sk môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. E-shop Hej.sk je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Hej.sk pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie a výpredaje. Ich aktuálnu ponuku platnú od 01.12.2023 nájdete tu.

Nové zľavy Hej.sk vychádzajú nepravidelne, zvyčajne aj niekoľkokrát za týždeň a platia len pár dní. Mať stále dokonalý prehľad o výpredaji v Hej.sk je preto náročná úloha. Ale nie nemožná. Sledujte s nami ponuku Hej.sk a už vám neunikne žiadna zľava. Všetky informácie o zľavách alebo výpredaji Hej.sk budete mať k dispozícii medzi prvými. Aktuálnu ponuku Hej.sk Hej.sk leták ste už videli? Premeškať ju by bola ozaj škoda.

Hej.sk – najväčší internetový obchod na slovenskom trhu

Shop

Internetový obchod Hej.sk patrí pod spoločnosť HP Tronic, ktorá prevádzkuje e-shopy nielen u nás, ale aj na českom a poľskom trhu. Prvým e-shopom spoločnosti bola v roku 1999 Kasa.cz. E-shop Hej.sk vznikol v roku 2003 a predstavoval prvú pobočku spoločnosti na Slovensku. Dnes má Hej.sk na Slovensku 3 pobočky, ktoré môžete navštíviť v nasledujúcich mestách Trenčín, Zvolen, Bratislava a Žilina. Okrem Slovenska má Hej svoje pobočky aj v Poľsku.

Otváracie hodiny Hej.sk Zvolen a ďalších pobočiek sa môžu líšiť. Pred návštevou Hejhouse, ako hej nazýva spoje pobočky, si môžete overiť otváracie hodiny na oficiálnej stránke predajcu hej.sk. Okrem vyzdvihnutia objednaného tovaru si v Hejhouse môžete tovar, ktorý je skladom zakúpiť aj bez predchádzajúcej objednávky.

Ponuka Hej.sk je naozaj široká a len ťažko sa stane, že by ste v nenašli to čo potrebujete. Ak ste napriek tomu nenašli svojho favorita v aktuálnom výpredaji Hej.sk môžete skúsiť šťastie v letákoch ďalších obchodov z kategórie Elektronika. Ceny v Datart, Planeo Elektro, Euronics, Alza, MALL.sk, Okay, NAY Elektrodom, Whirlpool, Pro Elektro a ED Profi budú možno výhodnejšie.

Sortiment Hej.sk

Assortment

Hej.sk ponúka spektrum tovaru z oblasti spotrebnej elektroniky domácich spotrebičov, foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športu a outdooru, krmív a potrieb pre chovateľov, hračiek, nábytku, kozmetiky a množstvo ďalšieho tovaru.

Zameranie obchodu je naozaj široké, vďaka čomu tu s najväčšou pravdepodobnosťou kúpite takmer všetko, na čo si spomeniete. Spoločný nákup pre vášho domáceho miláčika a dieťa? Žiadny problém. V Hej.sk kúpite naraz dojčenskú výživu aj granule pre psa.

Dlhodobou snahou Hej.sk je ponúkať čo najširší kvalitný sortiment za výhodné ceny. Výška zľavy Hej.sk vás vždy milo prekvapí. Práve vďaka výbornej kombinácii ceny a kvality tovaru je Hej.sk na Slovensku tak obľúbený. Pozrite si najnovší výpredaj Hej.sk Hej.sk leták a šup objednať si svojho favorita.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Hej.sk

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.