Obchod Hej.sk môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Obchod Hej.sk je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Hej.sk pre Vás pravidelne pripravuje nové akcie. Ich aktuálnu ponuku platnú od 15.07.2019 nájdete tu. Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad Alza, Comcas, Conrad, Datart, Digipro, ELSATEX, Euronics, Home Elektro, MALL.sk, NAY Elektrodom.

Aj Bratislava, Trenčín, Banská Bystrica, Košice, Martin, Nitra má svoje pobočky obchodu Hej.sk. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.hej.sk.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu Hej.sk môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad Vám z neho doma nezostane. Ochrana životného prostredia je aj našou prioritou. A preto nás veľmi teší, že letáky obchodu Hej.sk si pozeráte radšej v elektronickej podobne než papierovej.