Kimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Zvoľ mesto
Kika
3/5

Kika leták od budúceho týždňa + ponuka na budúci týždeň

Leták Kika

Kika leták prináša množstvo inšpirácií pre vaše bývanie

3/5
Actual brochure

Obchod Kika môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Kika typický. Kika pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od budúceho týždňa? Vyberte si z Kika letáku na našej webovej stránke.

Leták Kika vychádza každé 2 týždne. Tešiť sa nový Kika leták teda môžete každý druhý pondelok. Už ste videli, čo si pre svojich zákazníkov pripravila Kika v najnovšom letáku Kika leták? Okrem letákov vydáva spoločnosť Kika katalóg. Sledovať Kika online a mať tak dokonalý prehľad o zľavách a akciách v Kika sa rozhodne oplatí.

Kika – komplexná ponuka so skvelým servisom

Shop

Spoločnosť Kika vznikla v roku 1973 vo Viedni. Zakladateľmi spoločnosti boli manželia Leineroví. Vo svojich počiatkoch pôsobila spoločnosť len na rakúskom trhu, no dnes ju nájdete v celej strednej a východnej Európe. Úspešná expanzia do zahraničia začala v roku 2002 a pokračuje dodnes. V Slovenskej republike aktuálne Kika prevádzkuje 5 obchodov. Nájdete ich v mestách Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Poprad, Topoľčany a Pezinok.

Štandardné otváracie hodiny obchodov Kika sú v pracovné dni od 10:00 do 20:00 a cez víkend od 09:00 do 20:00. Líšiť sa môžu počas sviatkov alebo iných mimoriadnych dní. Aktuálne otváracie hodiny si môžete pred návštevou predajne overiť na oficiálnom webe predajcu www.kika.sk.

Nenašli ste v pestrom sortimente Kika nábytok podľa svojich predstáv? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Bývanie, nábytok, záhrada. Ponuka JYSK, Merkury Market, Black Red White, Hornbach, Möbelix, OBI, IKEA, Orion, Tupperware a Mountfield, vám bude možno sympatickejšia.

Sortiment Kika

Assortment

Sortiment obchodných domov Kika tvorí viac ako 30 000 položiek. Nájdete tu nábytok a potreby do domácnosti všetkých cenových kategórií. Či už hľadáte jednoduché pomôcky alebo moderné hightech riešenie, nákup v Kika bude tým správnym rozhodnutím.

Okrem širokej ponuky nábytku do obývačky, spálne, kancelárie, detskej izby či kuchyne, ponúka Kika svojim zákazníkom aj špeciálne služby ako sú 3D plánovanie v PC, šitie záclon, zapožičanie dodávky na prepravu zakúpeného tovaru, odvoz starého nábytku alebo vodovodné a elektrické inštalácie.

Kika to teda nie je len obchod s nábytkom, ale hrdý partner pre vaše bývanie, ktorý vám ušetrí množstvo starostí aj financií. Stačí si prelistovať najnovší leták Kika leták, pozrieť Kika katalóg alebo bohatú ponuku Kika online a hor sa nakupovať.

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Kika

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.