Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Kika platný od 27.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Kika platný od 13.06.2019
Aktuálny leták - náhľad letáku obchodu Kika platný od 30.05.2019
Obchod Kika môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Široká ponuka kvalitného tovaru za skvelé ceny. Aj tým je obchod Kika typický. Vždy tu nájdete všetko, pre čo ste do obchodu šli. Kika pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 11.07.2019? Pozrite sa tu! Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad 4home.sk, ASKO nábytok, Black Red White, Blanco, Daza, Decodom, Diego, Dom farieb, Domoss, Drevona?

Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Kika, nakúpiť môžete napríklad v meste Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Poprad. Hľadali ste niečo, čo na našej webovej stránke chýba? Skúste šťastie na domovskej stránke obchodu www.kika.sk.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Kika online. Papierové letáky sú na jednej strane nepohodlné a na druhej strane zaťažujú životné prostredie. Preto oceňujeme, že si novinky ponúkané obchodom Kika hľadáte online.