KimbinoKimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Detva
Takko
3/5

Takko Detva leták od 01.08.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA

Takko Detva leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod Takko. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu tu Za skvelé ceny si v obchode Takko môžete zaobstarať takmer všetko, čo potrebujete. Zákazníci si už zvykli, že Takko pravidelne ponúka nové akcie. Preto aj oni pravidelne klikajú tu, aby zistili, aká akcia je práve dnes, teda od 01.08.2022. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CANIS, CCC.

Obchod Takko má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Košice, Nitra, Trnava, Žilina. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu www.takko.com/sk-sk.

Na papierové letáky môžete hneď zabudnúť a vôbec sa už s nimi nemusíte nechať obťažovať. Teraz už môžete pohodlne sledovať aktuálnu ponuku obchodu Takko online.

Tovar v akcii dokáže ušetriť veľa peňazí, len musíte vedieť, čo a kde je práve v ponuke. Vďaka online letákom sa to ľahko a rýchlo dozviete.

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Takko a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Takko vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Takko
    Takko