Kimbino
Kimbino
REKLAMA

VITANELLA leták od 05.07.2024 + ponuka na budúci týždeň

VITANELLA

VITANELLA leták

VITANELLA leták prináša zdravé potraviny aj doplnky výživy

3/5
Actual brochure

Špecializovaný internetový obchod VITALINELLA sa zameriava na ekologický spôsob života. V ponuke obchodu nájdete množstvo zdravých potravín, VITANELLA kozmetiku aj doplnky výživy. A to všetko za výhodné ceny. V ponuke obchodu totiž pravidelne dopĺňajú špeciálne novinky a akcie.

Pozrite si, aké zľavy si pre vás pripravila VITANELLA od 05.07.2024. Aktuálnu ponuku reťazca nájdete tu. Sledujte ponuku VITANELLA online. S nami už nezmeškáte žiadnu akciu od VITANELLA. Nakupovanie potravín a kozmetiky nebolo nikdy jednoduchšie a dostupnejšie. Ponuku v VITANELLA leták ste už videli?

VITANELLA prináša to najlepšie z prírody

Shop

Obchod VITANELLA vznikol ako predajňa prírodnej drogérie a kozmetiky v Trenčíne pred viac ako štyrmi rokmi. Sortiment obchodu sa postupne rozšíril aj o ponuku kvalitných potravín a naďalej sa rozširuje. Obchod je dnes známy nielen medzi obyvateľmi Trenčína, ktorí môžu nakupovať kvalitný sortiment obchodu v kamennej predajni, ale postupne sa vďaka e-shopu stáva obľúbený v rámci celého Slovenska.

Nakúpiť kvalitné VITANELLA potraviny a ďalší zdravý sortiment môžete prostredníctvom internetového obchodu alebo v kamennej predajni v Trenčíne.

Všetky potrebné informácie o nákupe aj internetový obchod VITANELLA nájdete na oficiálnej stránke predajcu www.vitanella.sk.

VITANELLA prináša široký sortiment potravín, kozmetiky, doplnkov výživy a ďalšieho ekologického sortimentu za výhodné ceny. Napriek tomu ste vo VITANELLA nenašli to, čo aktuálne potrebujete? Skúste pozrieť ponuku ďalších obchodov z kategórie Hypermarkety. Akciová ponuka v Lidl, Tesco, Billa, Kaufland, Terno, Libex, Metro, KON - RAD, Koruna a COOP Jednota vás možno osloví viac.

Sortiment VITANELLA

Assortment

V online ponuke VITANELLA, ale aj v kamennej predajni nájdete prírodné produkty, ale aj produkty bežnej spotreby. Hľadáte prírodnú kozmetiku, zdravé potraviny, produkty osobnej hygieny či do domácnosti, barbershop alebo gastro-profi? Osobná či online návšteva VITANELLA bude v tom prípade tou správnou voľbou.

Okrem klasického predaja a obchod VITANELLA špecializuje aj na veľkoobchodný predaj. Potraviny, kozmetiku či doplnky VITANELLA tak môžete nakúpiť aj ako firemný zákazník.

O tom, že VITANELLA potraviny, výživové doplnky či kozmetika nesmú chýbať ani vo vašej domácnosti, vás presvedčí aktuálny leták VITANELLA leták. Pretože doručenie objednávky už do 24 hodín, či darček ku každej objednávke, nie sú jediné výhody, ktoré VITANELLA ponúka. 

Myslite zeleno, používajte Kimbino

Kimbino App
Tlačené letáky? Plná schránka? Krabice preplnené starými letákmi? To všetko predstavuje množstvo zbytočného odpadu, ktorý zaťažuje našu planétu. S nami takto už viac žiť nemusíte. Pridajte sa aj vy k ľuďom, ktorým záleží na osude našej planéty a vymeňte papierové letáky za ich elektronickú podobu. Namiesto listovania v papierovom letáku si otvorte webové stránky Kimbino.sk alebo stiahnite aplikáciu Kimbino. Rozšírite si tak svoje možnosti, ušetríte peniaze a tým, že letáky prezeráte online, pomôžete zachrániť veľa stromov. Ďakujeme, že ste s nami na rovnakej vlne ochrany životného prostredia a hlavne lesov.
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA