Alza
3/5

Alza Banská Bystrica leták od 08.09.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Alza Banská Bystrica leták

3/5
Actual brochure
Na Slovensku asi nenájdeme niekoho, kto by nepoznal obchod Alza. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovneského trhu. V obchode Alza nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! Alza svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 08.09.2022? Na to sa môžete pozrieť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov Brloh, Datart, ED Profi, ELSATEX, Euronics, Hej.sk, MALL.sk, NAY Elektrodom, Okay, Planeo Elektro.

Ak neviete kde sa nachádzajú pobočky obchodu Alza, nakúpiť môžete napríklad v meste Bratislava, Topoľčany, Banská Bystrica, Trnava, Nitra. Ak ste u nás neboli v hľadaní úspešný, na ich oficiálnej stránke obchodu www.alza.sk nájdete celú ich ponuku.

Zabudnite na tlačené papierové letáky a plné schránky. Využívaním online letákov máte vždy k dispozícii aktuálnu ponuku obchodu Alza kdekoľvek ste.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché mať prehľad nad aktuálnymi ponukami obchodu Alza. Stačí sa prihlásiť na odber noviniek alebo si stiahnuť našu aplikáciu Kimbino. Vďaka tomu nepremeškáte žiadnu výhodnú akciu v obchode Alza.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Alza v meste Banská Bystrica

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Alza
Alza