Shell
3/5

Shell Humenné leták od 11.11.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Shell Humenné leták

3/5
Actual brochure
Len málokto nepozná obchod Shell. Tento reťazec patrí medzi lídrov na slovenskom trhu tu Obchod Shell je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Shell pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 11.11.2022? Pozrite sa tu! Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov 1day, Albi, AliExpress, ALLTOYS, Andrea Shop, Auto Kelly, BENU Lekáreň, BodyWorld, Dr. Max, Dráčik.

Pobočky obchodov Shell nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad Bratislava, Trenčín, Senec, Ružomberok, Martin. Hľadanie nedopadlo úspešne? Môžete odtiaľto prejsť priamo na oficiálnu domovskú stránku obchodu shell.sk.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu Shell môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad vám z neho doma nezostane.

Teraz je tak jednoduché šetriť nakupovaním!

Keď sa prihlásite k odberu noviniek alebo si stiahnete našu aplikáciu Kimbino, nezmeškáte už žiadnu akciu v obchode Shell, pretože o ponukách obchodu Shell budete mať vždy jednoduchý a rýchly prehľad.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Shell v meste Humenné

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Shell
Shell