KimbinoKimbino
Kimbino
Aktuálna ponuka v Hlohovec
Satur
3/5

Satur Hlohovec leták od 23.03.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
Sad Kimbino

Pre dané mesto nie sú aktuálne letáky

Ďalšie reťazce z kategórie Cestovanie

Satur Hlohovec leták

3/5
Actual brochure
Na Slovensku asi nenájdeme niekoho, kto by nepoznal obchod Satur. Veď vďaka svojej obľúbenosti u zákazníkov patrí k lídrom slovneského trhu. Satur ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny! Satur neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 23.03.2022, prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Vyskúšajte taktiež ponuku obchodov Invia, Kartago tours, TIP travel, Turancar. Možno nájdete ten istý produkt za ešte lepšiu cenu.

Hľadanie nedopadlo úspešne? Môžete odtiaľto prejsť priamo na oficiálnu domovskú stránku obchodu www.satur.sk.

Papierovým letákom odzvonilo. Nastala éra ekologickejších a pohodlnejších online letákov s aktuálnou ponukou obchodu Satur.

Tovar v akcii dokáže ušetriť veľa peňazí, len musíte vedieť, čo a kde je práve v ponuke. Vďaka online letákom sa to ľahko a rýchlo dozviete.

Všetci potrebujú ušetriť čas aj peniaze. Peniaze môžete šetriť vďaka výhodným ponukám obchodu Satur a čas ušetríte prihlásením sa k odberu noviniek, alebo stiahnutím našej aplikácie Kimbino. Urobiť si prehľad o akciách obchodu Satur vám potom zaberie len niekoľko sekúnd.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

Ďalšie reťazce z kategórie Cestovanie

Sledovať

Do obchodu

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Satur
    Satur