Terno
3/5

Terno Lednické Rovne leták od 29.09.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Terno Lednické Rovne leták

3/5
Actual brochure
Obchod Terno môžeme smelo zaradiť k tým najznámejším medzi slovenskými zákazníkmi. Stal sa totiž na Slovensku jedným z lídrov trhu. Ponuka obchodu Terno je natoľko široká, že si tu môžete kúpiť takmer všetko, čo potrebujete. Páčiť sa vám budú aj ceny! Terno svojich zákazníkov pravidelne teší novými a výhodnými akciami. Čo je pripravené práve teraz, a teda od 29.09.2022? Na to sa môžete pozrieť tu. Pre porovnanie sa skúste pozrieť aj na ponuky obchodov Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Obchod Terno má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Banská Bystrica, Trenčín, Nové Zámky, Brezno. Hľadanie nedopadlo úspešne? Môžete odtiaľto prejsť priamo na oficiálnu domovskú stránku obchodu www.terno.sk.

Tlačené letáky ponechajte minulosti a prejdite na elektronické. Ponuku obchodu Terno môžete kedykoľvek sledovať pohodlne online a žiadny odpad vám z neho doma nezostane.

Ešte nikdy nebolo tak jednoduché začať šetriť vďaka výhodným nákupom!

Akčná ponuka obchodu Terno býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu Terno nezmeškali? Je to jednoduché. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Terno v meste Lednické Rovne

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Zavrieť
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Zavrieť
Terno
Terno