HM
3/5

HM Bratislava leták od 01.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

HM Bratislava leták

3/5
Actual brochure
Snáď všetci slovenskí zákazníci poznajú obchod HM. Vďaka dobrej ponuke má totiž na slovenskom trhu jednu z najsilnejších pozícií. HM ponúka v podstate všetko, čo potrebujete. A hlavne, za skvelé ceny! HM neprestáva s pravidelnou ponukou nových a výhodných akcií. V týchto dňoch, teda od 01.12.2022, prebieha akcia, na ktorú sa môžete pozrieť tu. Odporúčame si pozrieť aj ponuku iných obchodov, napríklad ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon.

Obchod HM má mnoho pobočiek po celom Slovensku. Nakúpiť môžete napríklad v mestách Bratislava, Banská Bystrica, Prešov, Trnava, Žilina. Nie je tu všetko, čo ste hľadali? Mrzí na to, ale nič nie je stratené. My sa venujeme hlavne letákom, ale pokiaľ hľadáte čokoľvek z bežnej ponuky, skúste priamo oficiálny web obchodu hm.com.

Už nemusíte čakať poštára s letákmi obchodu HM. Kedykoľvek sa na ne totiž môžete pozrieť online.

Tovar v akcii dokáže ušetriť veľa peňazí, len musíte vedieť, čo a kde je práve v ponuke. Vďaka online letákom sa to ľahko a rýchlo dozviete.

Akčná ponuka obchodu HM býva natoľko výhodná, že dokáže ušetriť veľa peňazí. A ako na to, aby ste už žiadnu akciu obchodu HM nezmeškali? Je to jednoduché. Prihláste sa k odberu noviniek alebo si stiahnite našu aplikáciu Kimbino.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky HM v meste Bratislava

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
HM
HM