NIKE
3/5

NIKE Komárno leták od 01.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

NIKE Komárno leták

3/5
Actual brochure
Obchod NIKE je medzi slovenskými zákazníkmi jedným z najznámejších. Aj vďaka tomu patrí k najúspešnejším obchodom na slovenskom trhu. V obchode NIKE nájdete všetko, čo potrebujete a k tomu za skvelé ceny! NIKE pravidelne ponúka niečo nové a tiež veľa tovaru v akcii. Čo tu kúpite za výhodnú cenu už od 01.12.2022? Pozrite sa tu! Sledujete ponuku aj iných obchodov? Mali by ste! Čo tak napríklad ABOUT YOU, Adidas, Alpine Pro, Answear, Astratex, Author, Baťa, Bonprix, CCC, Decathlon?

Pobočky obchodov NIKE nájdete vo viacerých mestách, medzi ne patrí napríklad Bratislava, Košice, Trenčín, Banská Bystrica, Prešov. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu nike.com.

Predovšetkým nulový odpad, ale aj rýchla orientácia v letákoch. A do tretice aj fakt, že online leták máte so sebou všade tam, kam idete s vašim telefónom. Takže naozaj všade! To je najväčšie kúzlo online letákov s aktuálnou ponukou obchodu NIKE.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky NIKE v meste Komárno

Zdroj: here.com

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Do obchodu

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
NIKE
NIKE