Kimbino
Komárno x
Kimbino
Komárno x
REKLAMA
Billa
3.5/5

Billa Komárno leták na tento týždeň od 24.04.2024

Pobočky Billa v meste Komárno a okolí

Pobočky z kategórie v meste Komárno

Ďalšie letáky z kategórie

Billa Komáeno - Váš obľúbený obchodný partner v Komárne

Komárno, malebné mesto na juhozápade Slovenska, je domovom pre mnoho obyvateľov a turistov, ktorí si radi užívajú výhody kvalitného nákupu. A práve preto vám prinášame Billa letáky, popredný maloobchodný reťazec so širokou ponukou kvalitných potravín a tovaru pre domácnosť.

História Billa v Komárne

Billa vstúpila na slovenský trh s cieľom poskytnúť zákazníkom najlepší možný nákupný zážitok. V Komárne otvorila svoju prvú pobočku pred pár rokmi a odvtedy si získala pevnú pozíciu na trhu.

Pobočky Billa v Komárne

Ak hľadáte najbližšiu pobočku Billa v Komárne, tu je niekoľko adries, na ktorých ich nájdete:

  • Billa Komárno - Adresa: ul, Eötvösa 23, 945 05 Komárno
  • Billa Komárno - Adresa: Mederčská, 945 01 Komárno
  • Billa Komárno - Adresa: Odborárov 1, 945 01 Komárno

Ak potrebujete viac informácií, ako sú otváracie hodiny a presné adresy všetkých pobočiek, navštívte oficiálnu webovú stránku na billa.sk. Väčšina pobočiek na Slovensku má nasledovné otváracie hodiny:

  • Pondelok: 7:00–21:00
  • Utorok: 7:00–21:00
  • Streda: 7:00–21:00
  • Štvrtok: 7:00–21:00
  • Piatok: 7:00–21:00
  • Sobota: 7:00–21:00
  • Nedeľa: 8:00–20:00

Zľavy a akcie v Billa Komárno

Billa v Komárne prináša množstvo zľavových akcií, ktoré oceníte. Neustále sa snažia prinášať vám, zákazníkom, výhodné ponuky a širokú paletu produktov.

V sortimente nájdete všetko, čo potrebujete pre svoju domácnosť. Či už ide o čerstvé ovocie a zeleninu, kvalitné mäso a ryby alebo iné potraviny, Billa je tu pre vás. Ponúka aj vlastné značky a produkty, ako sú produkty značky Clever, ktoré vám prinášajú vysokú kvalitu za výhodnú cenu.

Ak si chcete prezrieť aktuálny leták s výhodnými zľavami a ponukami pre Komárno, navštívte našu webovú stránku Kimbino.sk. Tu nájdete najnovší leták s názvom "Billa leták" platný od 17.04.2024. Ak chcete využiť tieto skvelé ponuky, kliknite tu a dostanete sa priamo na leták.

Billa v Komárne je tu, aby vám poskytla vynikajúci nákupný zážitok s kvalitnými výrobkami a výhodnými cenami. Navštívte pobočky ešte dnes a využite všetky výhody, ktoré vám ponúka!

Najčastejšie otázky k Billa Komárno

1. Kde sa nachádza najbližšia predajňa Billa v mojom okolí?

Odpoveď: Kde sa nachádza najbližšia pobočka si môžete pozrieť na našej stránke Kimbino.sk klikom na ikonku pobočky.

2. Aké sú otváracie hodiny predajne Billa?

Odpoveď: Otváracie hodiny predajní Billa sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej lokalizácie. Všeobecne platí, že predajne Billa majú otvorené od pondelka do soboty v rozsahu od 07:00 do 21:00. V niektorých prípadoch sú predajne otvorené aj v nedeľu od 08:00 do 20:00. Odporúčame vám skontrolovať konkrétne otváracie hodiny na webovej stránke Billa alebo priamo u nás kliknutím na konkrétnu pobočku.

3. Má Billa dostupné bezlepkové výrobky?

Odpoveď: Áno, predajne Billa ponúkajú široký výber bezlepkových výrobkov. Môžete nájsť bezlepkové pečivo, cestoviny, obilniny a iné potraviny vhodné pre osoby s celiakiou alebo intoleranciou na lepok. V prípade, že máte konkrétne požiadavky alebo otázky týkajúce sa bezlepkových výrobkov, odporúčame kontaktovať konkrétnu predajňu Billa.

4. Ako sa môžem stať členom vernostného programu Billa?

Odpoveď: Stať sa členom vernostného programu Billa je jednoduché. Môžete získať vernostnú kartu Billa priamo v predajni. Po zaregistrovaní karty na webovej stránke Billa alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie získate prístup k rôznym výhodám, ako sú zľavy, bodový systém a exkluzívne ponuky pre členov. Viac informácií o vernostnom programe Billa nájdete na oficiálnej webovej stránke billa.sk alebo priamo v predajni.

5. Aké formy platby sú prijímané v predajniach Billa?

Odpoveď: V predajniach Billa sú prijímané rôzne formy platby. Môžete platiť hotovosťou, platobnými kartami (napr. debetnými kartami, kreditnými kartami) a vo vybraných predajniach aj prostredníctvom mobilných platieb.

REKLAMA
REKLAMA
Vyhľadávanie
Komárno x
Kimbino
Billa

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.