Milk Agro
3/5

Milk Agro Banská Bystrica leták od 07.12.2022 - aktuálna akcia

REKLAMA
REKLAMA

Milk Agro Banská Bystrica leták

3/5
Actual brochure
Kto by nepoznal obchod Milk Agro! Veď vďaka skvelej ponuke a zaujímavým akciám si už vydobyl pozíciu veľkého hráča na slovenskom trhu. Obchod Milk Agro je medzi zákazníkmi známy širokou ponukou tovaru a taktiež skvelými cenami. Väčšina zákazníkov tu nakúpi v podstate všetko, čo práve potrebuje. Pravidelné a nové akcie, to je doména obchodu Milk Agro. tu nájdete ponuku ich nových akcií platných od 07.12.2022. V iných obchodoch možno nájdete ten istý tovar za nižšiu cenu. Vyskúšajte napríklad tu: Billa, Bioland, COOP Jednota, Foodpanda, Fresh, KARMEN CBA, Kaufland, Klas, KON - RAD, Koruna.

Váhate, kam sa vybrať na nákupy? Pobočky obchodu Milk Agro nájdete vo viacerých mestách, napríklad v Košice, Prešov, Michalovce, Spišská Nová Ves, Poprad. Oficiálne stránky sú na to, aby informovali o celom obchode. Ak ste na našej webovej stránke nenašli to, čo ste hľadali, môžete prejsť na oficiálny web obchodu milkagro.sk.

Idete nakupovať? Určite so sebou nemusíte brať veľký a objemný leták! Online verzia aktuálnej ponuky obchodu Milk Agro je oveľa pohodlnejšia.

REKLAMA
REKLAMA

Ďalšie letáky z kategórie

REKLAMA

Sledovať

Pobočky

Zdieľaj

Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt
Kimbino
Milk Agro
Milk Agro