Kimbino
Kimbino

Povianočný výpredaj je tu! Ktoré využiť a ako sa neoklamať?

11. januára 2024

Vianoce sú za nami a s nimi aj každoročne preplnené obchody. Avšak hneď po konci predvianočných zliav prichádza na rad naozajstný povianočný výpredaj. Ak ste teda aj vy dostali od Ježiška peniaze, môžete spojiť príjemné s užitočným a využiť novoročné zľavy a akcie.

V tomto článku sa pozrieme na tie najzaujímavejšie povianočné výpredaje a povieme si, na čo si pri nich dať pozor. Tak poďme na to!

povianočné výpredaje

Povianočné výpredaje – na toto si dajte pozor

Povianočný výpredaj znie skvelo, no niekedy až príliš. Neseriózne obchody alebo e-shopy vás môžu oklamať. Preto je dôležité mať na pamäti niekoľko vecí, najmä ak ide o ceny a práve o online nákupy.

Sledujte porovnávanie cien medzi rôznymi obchodmi. Aj keď je to výpredaj, nie všetky zľavy sú skutočne výhodné. Pri online nákupoch si dajte pozor na dôveryhodnosť obchodu. Skontrolujte recenzie a skúsenosti iných zákazníkov, napríklad na Heureka.sk.

Aby ste minimalizovali riziká, používajte bezpečné platobné metódy a preštudujte si politiku vrátenia tovaru pred nákupom. Takisto si prezrite vývoj ceny v čase. Pred povianočným výpredajom môžu ceny náhle vzrásť a potom sa znížiť na veľké percentá, aby sa vytvoril dojem veľkej zľavy. Tento prístup je pre zákazníkov zavádzajúci, takže pozor na také obchody.

TIP: Nové oblečenie na cvičenie, topánky alebo športové hodinky či nový playlist vám pomôžu pri splnení športových novoročných predsavzatí. 

Povianočný výpredaj Decathlon

Keď už vieme, ako bezpečne nakupovať, poďme sa pozrieť na tie najzaujímavejšie novoročné výpredaje.

Decathlon, obľúbená značka športového oblečenia a náčinia, prináša každoročne príťažlivý povianočný výpredaj. Vo vysokých zľavách tak nájdete množstvo produktov vrátane športovej obuvi, pomôcok na cvičenie či športového oblečenia. Pokiaľ milujete šport, Decathlon je pre vás tým správnym miestom.

online výpredaj

Výpredaj oblečenia na Zara a ABOUT YOU

Aký by to bol povianočný výpredaj bez oblečenia v obrovských zľavách?

Reťazce sa v novom roku predbiehajú s najvyššími zľavami a za zmienku rozhodne stoja obchody Zara alebo ABOUT YOU. Ich kolekcie často ponúkajú široký výber produktov so značnými cenovými výhodami. Tieto obchody sú obľúbenou destináciou pre tých, ktorí hľadajú trendy kúsky za zvýhodnené ceny na začiatku roka. Na svoje si tak prídu ženy aj muži bez rozdielu veku.

TIP: Online výpredaj oblečenia je spojený aj s problémami s veľkosťami. Pred objednaním si vždy skontrolujte veľkostné tabuľky a takisto reklamačný poriadok.

povianočný výpredaj oblečenia

Povianočné výpredaje prináša aj Mall.sk

Pokiaľ sa vám nechce prehľadávať nekonečné množstva obchodov ponúkajúcich povianočné výpredaje, na Mall.sk nájdete všetko pod jednou strechou.

Keď sa pozrieme na aktuálny leták, v akcii nájdeme napríklad kávovary, kočíky či dokonca bicykle. S trochou kreativity môžete už v januári 2024 začať nakupovať darčeky na budúce Vianoce, ako sme to spomínali aj v tomto článku.

Povianočný výpredaj elektroniky na Okay

A na záver to najlepšie! Čo takto využiť povianočné skvelé ceny elektroniky?

Novoročný výpredaj elektroniky prináša napríklad obchod Okay. Okrem elektroniky tu však nájdete aj sedačky, nábytok a iné produkty do domácnosti. Stačí už iba vybrať to, čo potrebujete a užiť si jedinečné zľavy, pokým trvajú.

TIP: Kimbino vám prináša tie najzaujímavejšie a najvýhodnejšie zľavy celoročne.

výpredaj elektroniky

Záver

Ešte máte chvíľku na to, aby ste aj vy využili povianočné výpredaje. Predajcovia sa chcú zbaviť zbytočných zásob a ponúkajú ich za skvelé ceny. Dajte si pozor na riziká a odštartujte rok 2024 so zľavami!


Kimbino
Ostatní najčastejšie hľadajú
mlieko
maslo
syr
káva
pivo
paradajky
šunka
jogurt

Zaregistruj sa a využívaj výhody naplno.