KimbinoKimbino

Pripravte si doma miešaný nealkoholický drink

1. augusta 2020

Neodmysliteľnou súčasťou leta sú osviežujúce miešané drinky. Ich najväčšou výhodou je to, že postup výroby je jednoduchý. Urobiť si ich tak viete aj sami doma. Či už tento rok na dovolenku idete alebo nie, zopár receptov na nealko drinky sa zíde vždy.

 • Virgin Mojito
 • Virgin Cuba Libre
 • Virgin Piña Colada
 • Virgin Margarita
 • Virgin Strawberry Daiquiri
 • Virgin Mai Tai
 • Virgin Bloody Mary
 • Virgin Painkiller
 • Virgin Mojito

  Mojito je stávka na istotu. Stačia vám základné ingrediencie, postup je jednoduchý a svieža chuť je ako stvorená na leto.

  Zdroj: Elements.envato.com

  Virgin Cuba Libre

  Nápoj skombinovaný s Coca Colou je príťažlivý pre mnohých, dokonca aj pre tých najmladších. Urobte im ho počas leta v nealkoholickej verzii. Rozhodne ich potešíte. 

  Zdroj: Elements.envato.com

  Virgin Piña Colada

  Ak máte chuť na trochu sýtejší drink, siahnite po Piña Colade. Kombinácia kokosového mlieka a ananásu je zaujímavá. Spolu s ľadom je drink osviežujúci a vhodný pre úplne každého.

  Zdroj: Elements.envato.com

  Virgin Margarita

  Zaujímavosťou je, že v nealkoholickej verzii odborníci odporúčajú pridať trochu šťavy z uhoriek. A kým pre niekoho to môže vyznieť nechutne, opak je pravdou. Vďaka tejto prísade je drink omnoho zaujímavejší a chutnejší. 

  Zdroj: Elements.envato.com

  Virgin Strawberry Daiquiri

  Nealkoholická verzia je od tej alkoholickej odlišná viac ako pri iných drinkoch. Dôvodom je, že Daiquiri je drink z troch ingrediencii a jeho základom je biely rum. Virgin verzia je svieža a ovocná. Dominujú v nej jahody. 

  Zdroj: Elements.envato.com

  Virgin Mai Tai

  Ďalší nápoj, ktorý kombinuje ananás a kokos. Mai Tai však v sebe ukrýva tiež ďalšie svieže ingrediencie vo forme pomarančov

  Zdroj: Elements.envato.com

  Virgin Bloody Mary

  Krvavo červený drink má zaujímavú a veľmi odlišnú chuť od ostatných spomenutých. Základom je okrem paradajkového džúsu niekoľko typov korenia

  Zdroj: Elements.envato.com

  Virgin Painkiller

  Virgin Painkiller je sladký ovocný nápoj. Zaujímavú chuť mu dodáva ovocie a kokosový krém. Na rozdiel od alkoholickej verzie, virgin obsahuje aj limetkovú šťavu a malinový sirup. Chuť je tak osviežujúcejšia.

  Zdroj: Pexels.com

  Zhrnutie

  Stiahnite si týchto najlepších 8 nealkoholických koktejlov a majte ich vždy po ruke.

  Miešané nápoje sú dnes veľmi obľúbené. Jednoducho sa pripravujú a urobiť si ich môžete aj v pohodlí domova. Okrem klasickej, alkoholickej verzie, existujú aj nealkoholické. Tie ocenia nielen šoféri, ale tiež mladší rodinní príslušníci.  

  Kimbino
  Zavrieť
  Ostatní najčastejšie hľadajú
  mlieko
  maslo
  syr
  káva
  pivo
  paradajky
  šunka
  jogurt